Smedehængsel - bukket - kraftig - forzinket - pris pr. pakkenhed

Indsatsområde
  • Smedehængsel velegnet til brug i industri, håndværk og bolig.
Beskrivelse
  • Kantet
  • Forzinket
  • Bukket
  • Kraftig
Tekniske data
  • Med nittet messingstift
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)
Skruehuller
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38240x070034
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)40 x 40 x 2,4 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 398,00
(DKK 19,90 / stk.)
inkl. momsDKK 398,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x070041
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)50 x 50 x 2,4 mm
Skruehuller6 (Ø 4 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 436,00
(DKK 21,80 / stk.)
inkl. momsDKK 436,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x070065
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)60 x 60 x 2,8 mm
Skruehuller6 (Ø 4,5 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 512,00
(DKK 25,60 / stk.)
inkl. momsDKK 512,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x070096
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)80 x 80 x 3 mm
Skruehuller6 (Ø 5 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 1.100,00
(DKK 55,00 / stk.)
inkl. momsDKK 1.100,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x070102
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)100 x 100 x 3,2 mm
Skruehuller6 (Ø 6 mm)
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 888,00
(DKK 88,80 / stk.)
inkl. momsDKK 888,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Beslag, Beslag, Hængsel, Vormann hængsel, Smedehængsel, Vormann smedehængsel, Bukket hængsel, Kraftigt hængsel, Forzinket hængsel, Hængsel med messingstift, 000003040Z Vormann, 000003050Z Vormann, 000003060Z Vormann, 000003080Z Vormann, 000003100Z Vormann, Vormann, Vormann hængsel, Dørhængsel, Dørbånd, Metalhængsel, Ledhængsel, Smedejernshængsel, Industrihængsel