Slutblik - til spændelukketøj - DIN 3133 - krummet (form K) - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Slutblikket er velegnet til brug i industri, håndværk og private hjem.
Beskrivelse
  • Slutblikket er krummet.
Tekniske data
  • DIN 3133
  • Pris pr. pakke
Udførelse (7)
grænse udvælgelse
Type
Længde x bredde
Materialetykkelse
Skruer
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38241x160087
Udførelse
Typegalvaniseret
Længde x bredde46 x 15 mm
Materialetykkelse2 mm
Skruer2 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 222,00
(DKK 4,44 / stk.)
inkl. momsDKK 222,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38241x160100
Udførelse
Typegalvaniseret
Længde x bredde48 x 18 mm
Materialetykkelse2 mm
Skruer2 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 222,00
(DKK 4,44 / stk.)
inkl. momsDKK 222,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38241x160131
Udførelse
Typegalvaniseret
Længde x bredde83 x 25 mm
Materialetykkelse2 mm
Skruer2 (Ø 4,5 mm)
VE25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 143,00
(DKK 5,72 / stk.)
inkl. momsDKK 143,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38241x160155
Udførelse
Typegalvaniseret
Længde x bredde108 x 30 mm
Materialetykkelse3 mm
Skruer3 (Ø 5 mm)
VE25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 190,00
(DKK 7,60 / stk.)
inkl. momsDKK 190,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38241x180030
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
Længde x bredde46 x 15 mm
Materialetykkelse2 mm
Skruer2 (Ø 3,5 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 127,00
(DKK 6,35 / stk.)
inkl. momsDKK 127,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38241x180047
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
Længde x bredde48 x 18 mm
Materialetykkelse2 mm
Skruer2 (Ø 3,5 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 77,60
(DKK 3,88 / stk.)
inkl. momsDKK 77,60
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38241x180405
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
Længde x bredde83 x 25 mm
Materialetykkelse2 mm
Skruer3 (Ø 4,5 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 203,00
(DKK 10,15 / stk.)
inkl. momsDKK 203,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Slutblik, Vormann slutblik, Slutblik krummet, Slutkrog, DIN 3133, Slutblik DIN 3133, Slutblik, Slutblik til spændelukketøj, Slutblik galvaniseret, Slutblik form K, Slutblik rustfrit stål, Slutblik rustfrit stål, 000009015Z Vormann, 000009018Z Vormann, 000009025Z Vormann, 000009030Z Vormann, 010009015 Vormann, 010009018 Vormann, 010009025 Vormann, Vormann, Låsekrog, Lås