Slibeklods til rengøring, polering og mattering SFK 655 - K30 til K240

Indsatsområde
  • Slibeklods til rengørings-, polerings- og matteringsarbejde på alle materialer
Beskrivelse
  • Slibeklods til manuel slibning
Tekniske data
  • Kornstørrelse - K30 til K240
  • Bredde - 80 til 150 mm
  • Længde - 50 til 80 mm
  • Højde - 20 mm
Pris pr. emballageenhed
Udførelse (8)
grænse udvælgelse
Bredde x længde x højde i mm
Korn
Emballageenhed
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Bredde x længde x højde i mm Korn Emballageenhed pris ex. moms
658511150240 150 x 80 x 20 240 1 stk.
DKK 168,00
inkl. momsDKK 168,00
plus DKK 120,00 fragt
658511150120 150 x 80 x 20 120 1 stk.
DKK 168,00
inkl. momsDKK 168,00
plus DKK 120,00 fragt
658511150060 150 x 80 x 20 60 1 stk.
DKK 168,00
inkl. momsDKK 168,00
plus DKK 120,00 fragt
658511150030 150 x 80 x 20 30 1 stk.
DKK 168,00
inkl. momsDKK 168,00
plus DKK 120,00 fragt
658511080240 80 x 50 x 20 240 18 stk.
DKK 1.010,00
(DKK 56,11 / stk.)
inkl. momsDKK 1.010,00
plus DKK 120,00 fragt
658511080120 80 x 50 x 20 120 18 stk.
DKK 1.190,00
(DKK 66,11 / stk.)
inkl. momsDKK 1.190,00
plus DKK 120,00 fragt
658511080060 80 x 50 x 20 60 18 stk.
DKK 1.010,00
(DKK 56,11 / stk.)
inkl. momsDKK 1.010,00
plus DKK 120,00 fragt
658511080030 80 x 50 x 20 30 18 stk.
DKK 1.010,00
(DKK 56,11 / stk.)
inkl. momsDKK 1.010,00
plus DKK 120,00 fragt
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: slibeklods, slibemateriale, slibeklods, klingspor