Slibeklods SK 700 A - Dimensioner 125 x 89 x 25 mm - Korn 60 til 120 - Korund - PU 100 stk. - Pris pr. PU

Indsatsområde
  • Slibeklodsen SK 700 A er yderst velegnet til bearbejdning af maling, lak, spartelmasse og træ.
Beskrivelse
  • Slibeklodsen SK 700 A kan anvendes på fire sider (fladt og på højkant) og er takket være den vinklede kant velegnet til snævre, spidse emnekonturer.
Tekniske data
  • Korntype - Korund
  • Bestrøning - tæt
  • Bredde - 125 mm
  • Længde - 89 mm
  • Højde - 25 mm
  • Korn - 60 til 120
  • PU - 100 stk.
  • Pris pr. PU
Udførelse (4)
grænse udvælgelse
Korn
Emballageenhed
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 658533784600
Udførelse
Korn60
Emballageenhed100 stk.
DKK 1.710,00
(DKK 17,10 / stk.)
inkl. momsDKK 1.710,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658533784700
Udførelse
Korn80
Emballageenhed100 stk.
DKK 1.710,00
(DKK 17,10 / stk.)
inkl. momsDKK 1.710,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658533784800
Udførelse
Korn100
Emballageenhed100 stk.
DKK 1.710,00
(DKK 17,10 / stk.)
inkl. momsDKK 1.710,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658533101900
Udførelse
Korn120
Emballageenhed100 stk.
DKK 1.710,00
(DKK 17,10 / stk.)
inkl. momsDKK 1.710,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Ark og strimler, SK 700 A, SK 700 A ark og strimler, klingspor, slibeklods, korund, tæt