Slibehylster CS 451 X - diameter 30 til 60 mm - højde 20 til 30 mm - korn 40 til 60 - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • Slibehylsteret CS 451 X er særdeles velegnet til bearbejdning af rustfrit stål.
Beskrivelse
  • Slibehylsteret CS 451 X udmærker sig ved et stabilt væv med forstærket bagside.
Tekniske data
  • Binding - kunstharpiks
  • Korntype - zirkonkorund
  • Bestrøning - tæt
  • Underlag - X-bomuld
  • Diameter - 30 til 60 mm
  • Højde - 20 til 30 mm
  • Korn - 40 til 60
Udførelse (3)
grænse udvælgelse
Diameter
Højde
Korn
Emballageenhed
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Diameter Højde Korn Emballageenhed pris ex. moms
658833424600 30 mm 20 mm 40 50 stk.
DKK 318,00
(DKK 6,36 / stk.)
inkl. momsDKK 318,00
plus DKK 120,00 fragt
658833424700 45 mm 30 mm 40 50 stk.
DKK 499,00
(DKK 9,98 / stk.)
inkl. momsDKK 499,00
plus DKK 120,00 fragt
658833424800 60 mm 30 mm 40 25 stk.
DKK 329,00
(DKK 13,16 / stk.)
inkl. momsDKK 329,00
plus DKK 120,00 fragt
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: CS 451 X, CS 451 X hylstre og konusser, Hylstre og konusser, klingspor, kunstharpiks, korund, slibehylster