Slibehylse til rustfrit stål - Ø30-60mm zirkonkorund CS 451X K60 til K120

Indsatsområde
  • Slibehylse til bearbejdning af rustfrit stål
Beskrivelse
  • Kan anvendes med gummikrop GK 310 (artikelnummer 658800000001)
  • Til krævende opgaver
Tekniske data
  • Underlag - Bomuldsvæv, kraftig
  • Korntype - Zirkonkorund
  • Binding af slibekorn - Kunstharpiks
  • Bestrøning - Tæt
  • Kornstørrelse - K 60 og K 120
Levering udelukkende i angivne emballageenheder! Priser pr. emballageenhed!
Udførelse (3)
grænse udvælgelse
Diameter x højde
Kornstørrelse
Emballageenhed
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 658805302004
Udførelse
Diameter x højde30 mm x 20 mm
KornstørrelseK 60
Emballageenhed50 stk.
DKK 318,00
(DKK 6,36 / stk.)
inkl. momsDKK 318,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658805453004
Udførelse
Diameter x højde45 mm x 30 mm
KornstørrelseK 60
Emballageenhed50 stk.
DKK 499,00
(DKK 9,98 / stk.)
inkl. momsDKK 499,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658805603004
Udførelse
Diameter x højde60 mm x 30 mm
KornstørrelseK 60
Emballageenhed25 stk.
DKK 329,00
(DKK 13,16 / stk.)
inkl. momsDKK 329,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: slibehylse, slibehylser, slibemateriale, metalbearbejdning, metalbearbejdning, klingspor