Slibeflies-skive SV 484 - Skive-Ø 115 til 125 mm - Kornstørrelse K 80 til K 280 - Pris pr. enhed

Indsatsområde
  • Slibeflies-skive til universel brug
Beskrivelse
  • Fremragende pris-ydelsesforhold
  • Til efterbehandling af flade og let profilerede overflader
Tekniske data
  • Binding - Kunstharpiks
  • Korntype - Korund
  • Skive-Ø - 115 til 125 mm
  • Kornstørrelse - K 80 til K 280
  • Pris pr. enhed
Udførelse (8)
grænse udvælgelse
Skive-Ø
Kornstørrelse
Finhedsgrad
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 658250115080
Udførelse
Skive-Ø115 mm
KornstørrelseK 80
FinhedsgradGrov
VE10 stk.
DKK 256,00
(DKK 25,60 / stk.)
inkl. momsDKK 256,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658250115100
Udførelse
Skive-Ø115 mm
KornstørrelseK 100
FinhedsgradMedium
VE10 stk.
DKK 190,00
(DKK 19,00 / stk.)
inkl. momsDKK 190,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 658250115180
Udførelse
Skive-Ø115 mm
KornstørrelseK 180
FinhedsgradMedium
VE10 stk.
DKK 245,00
(DKK 24,50 / stk.)
inkl. momsDKK 245,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658250115280
Udførelse
Skive-Ø115 mm
KornstørrelseK 280
FinhedsgradMeget fin
VE10 stk.
DKK 295,00
(DKK 29,50 / stk.)
inkl. momsDKK 295,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658250125080
Udførelse
Skive-Ø125 mm
KornstørrelseK 80
FinhedsgradGrov
VE10 stk.
DKK 405,00
(DKK 40,50 / stk.)
inkl. momsDKK 405,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 658250125100
Udførelse
Skive-Ø125 mm
KornstørrelseK 100
FinhedsgradMedium
VE10 stk.
DKK 317,00
(DKK 31,70 / stk.)
inkl. momsDKK 317,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658250125180
Udførelse
Skive-Ø125 mm
KornstørrelseK 280
FinhedsgradMedium
VE10 stk.
DKK 317,00
(DKK 31,70 / stk.)
inkl. momsDKK 317,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658250125280
Udførelse
Skive-Ø125 mm
KornstørrelseK 280
FinhedsgradMeget fin
VE10 stk.
DKK 383,00
(DKK 38,30 / stk.)
inkl. momsDKK 383,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: slibeflies, flies, slibeskive, fliesskive, slibefliesskive