Slangeklemmer - INOX - til slange Ø 10 x 16 til 60 x 80 mm - spændebåndsbredde 9 til 12 mm - 10 dele - pris pr. sæt

Indsatsområde
  • Slangeklemmerne er velegnede til at forbinde slanger med en diameter fra 10 x 16 til 60 x 80 mm.
Beskrivelse
  • Slangeklemmerne af INOX-stål passer til salgsdisplay 8095.
  • Slangeklemme-sortimentet består af 10 dele.
Tekniske data
  • Materiale - INOX-stål
  • til slange-Ø - 10 x 16 til 60 x 80 mm
  • spændebåndsbredde - 9 til 12 mm
Udførelse (10)
grænse udvælgelse
Diameter
Spændebåndsbredde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 857809510x16
Udførelse
Diameter10 x 16 mm
Spændebåndsbredde9 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 37,50
(DKK 3,75 / stk.)
inkl. momsDKK 37,50
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 857809512x20
Udførelse
Diameter12 x 20 mm
Spændebåndsbredde9 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 37,50
(DKK 3,75 / stk.)
inkl. momsDKK 37,50
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 857809516x25
Udførelse
Diameter16 x 25 mm
Spændebåndsbredde9 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 38,70
(DKK 3,87 / stk.)
inkl. momsDKK 38,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 857809520x32
Udførelse
Diameter20 x 32 mm
Spændebåndsbredde9 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 43,40
(DKK 4,34 / stk.)
inkl. momsDKK 43,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 857809525x40
Udførelse
Diameter25 x 40 mm
Spændebåndsbredde9 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 45,70
(DKK 4,57 / stk.)
inkl. momsDKK 45,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 857809530x45
Udførelse
Diameter30 x 45 mm
Spændebåndsbredde9 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 48,10
(DKK 4,81 / stk.)
inkl. momsDKK 48,10
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 857809532x50
Udførelse
Diameter32 x 50 mm
Spændebåndsbredde12 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 51,50
(DKK 5,15 / stk.)
inkl. momsDKK 51,50
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 857809540x60
Udførelse
Diameter40 x 60 mm
Spændebåndsbredde12 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 62,10
(DKK 6,21 / stk.)
inkl. momsDKK 62,10
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 857809550x70
Udførelse
Diameter50 x 70 mm
Spændebåndsbredde12 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 73,90
(DKK 7,39 / stk.)
inkl. momsDKK 73,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 857809560x80
Udførelse
Diameter60 x 80 mm
Spændebåndsbredde12 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 79,70
(DKK 7,97 / stk.)
inkl. momsDKK 79,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Slangeklemme, Slangebånd, Briden, Slangebrider, Slangebindere, Slangeklemme, Slangespændebånd, Slangebrider, Slangebindere, Spændebånd, Spændebånd, Slangeklemme-sortiment