Skruer med fladt undersænket hoved - med PZD-krydskærv Pozidriv - del-/fuldgevind

Indsatsområde
  • Universalskruer velegnet til alle byggematerialer.
Beskrivelse
  • ROHS-komponent i overensstemmelse med EU-direktiv 76/769/EF (overflader fri for krom VI)
  • glidebelagt
Tekniske data
  • Materiale - hærdet stål
  • Farve - blåforzinket
  • Pakkestørrelse - 100 stk. eller 200 stk.
Udførelse (15)
grænse udvælgelse
Gevind
Skruehoved
Dimensioner Ø x længde
Pakkestørrelse
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Gevind Skruehoved Dimensioner Ø x længde Pakkestørrelse pris ex. moms
9281580313525 Fuldgevind PZD 2 3,5 x 25 mm 200 stk.
DKK 32,50
(DKK 0,16 / stk.)
inkl. momsDKK 32,50
plus DKK 120,00 fragt
9281580313535 Fuldgevind PZD 2 3,5 x 35 mm 200 stk.
DKK 32,60
(DKK 0,16 / stk.)
inkl. momsDKK 32,60
plus DKK 120,00 fragt
9281580314030 Fuldgevind PZD 2 4,0 x 30 mm 200 stk.
DKK 36,20
(DKK 0,18 / stk.)
inkl. momsDKK 36,20
plus DKK 120,00 fragt
9281580314035 Fuldgevind PZD 2 4,0 x 35 mm 200 stk.
DKK 36,20
(DKK 0,18 / stk.)
inkl. momsDKK 36,20
plus DKK 120,00 fragt
9281580314040 Fuldgevind PZD 2 4,0 x 40 mm 200 stk.
DKK 32,50
(DKK 0,16 / stk.)
inkl. momsDKK 32,50
plus DKK 120,00 fragt
9281580314050 Fuldgevind PZD 2 4,0 x 50 mm 200 stk.
DKK 60,40
(DKK 0,30 / stk.)
inkl. momsDKK 60,40
plus DKK 120,00 fragt
9281580314535 Fuldgevind PZD 2 4,5 x 35 mm 200 stk.
DKK 36,20
(DKK 0,18 / stk.)
inkl. momsDKK 36,20
plus DKK 120,00 fragt
9281580314540 Fuldgevind PZD 2 4,5 x 40 mm 200 stk.
DKK 36,20
(DKK 0,18 / stk.)
inkl. momsDKK 36,20
plus DKK 120,00 fragt
9281580314550 Fuldgevind PZD 2 4,5 x 50 mm 200 stk.
DKK 72,30
(DKK 0,36 / stk.)
inkl. momsDKK 72,30
plus DKK 120,00 fragt
9281580315040 Fuldgevind PZD 2 5,0 x 40 mm 200 stk.
DKK 72,30
(DKK 0,36 / stk.)
inkl. momsDKK 72,30
plus DKK 120,00 fragt
9281580315050 Fuldgevind PZD 2 5,0 x 50 mm 200 stk.
DKK 72,30
(DKK 0,36 / stk.)
inkl. momsDKK 72,30
plus DKK 120,00 fragt
9281580315060 Fuldgevind PZD 2 5,0 x 60 mm 200 stk.
DKK 72,30
(DKK 0,36 / stk.)
inkl. momsDKK 72,30
plus DKK 120,00 fragt
9281580315080 Fuldgevind PZD 2 5,0 x 80 mm 200 stk.
DKK 145,00
(DKK 0,73 / stk.)
inkl. momsDKK 145,00
plus DKK 120,00 fragt
9281580316060 Delgevind PZD 3 6,0 x 60 mm 100 stk.
DKK 48,80
(DKK 0,49 / stk.)
inkl. momsDKK 48,80
plus DKK 120,00 fragt
9281580316080 Delgevind PZD 3 6,0 x 80 mm 100 stk.
DKK 65,00
(DKK 0,65 / stk.)
inkl. momsDKK 65,00
plus DKK 120,00 fragt
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Krydskærvsskrue, Undersænket skrue, Undersænket skrue, Skruer, Universalskruer, Skruer, Skrue, Skruer med krydskærv Pozidriv