Skæreskive - til aluminium og ikke-jernholdige metaller - hårdhed blød - Ø 115-230mm - A 46 N Supra - pakke à 25 stk. - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Skæreskiven er velegnet til skæring i aluminium og ikke-jernholdige metaller.
Beskrivelse
  • Universelt anvendelig på vinkelslibere
Tekniske data
  • Hårdhed - blød
  • Maksimal arbejdshastighed - 80 m/s
  • Form - lige eller forkrøppet
  • Kvalitetsklasse - Supra
Levering udelukkende i angivne emballagenheder! Priser pr. emballagenhed!
Udførelse (4)
grænse udvælgelse
Ø Skæreskive x bredde x boring
Form
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 655254811253
Udførelse
Ø Skæreskive x bredde x boringØ 115mm x 2.5mm x 22,23mm
Formforkrøppet
VE25 stk.
DKK 404,00
(DKK 16,16 / stk.)
inkl. momsDKK 404,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 655254812253
Udførelse
Ø Skæreskive x bredde x boringØ 125mm x 2,5mm x 22,23mm
FormForkrøppet
VE25 stk.
DKK 579,00
(DKK 23,16 / stk.)
inkl. momsDKK 579,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 655254818301
Udførelse
Ø Skæreskive x bredde x boringØ 180mm x 3mm x 22,23mm
FormLige
VE25 stk.
DKK 631,00
(DKK 25,24 / stk.)
inkl. momsDKK 631,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 655254823301
Udførelse
Ø Skæreskive x bredde x boringØ 230mm x 3mm x 22,23mm
FormLige
VE25 stk.
DKK 911,00
(DKK 36,44 / stk.)
inkl. momsDKK 911,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Skæreskive, Skæreskive, flex, at slibe, klingspor