Strop - Material - ekstra kraftig - galvaniseret - til dorn-Ø 20 mm - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • Strop velegnet til brug i industri, håndværk og bolig.
Beskrivelse
  • Galvaniseret
Tekniske data
  • Materiale - stål
  • Materialetykkelse - 8 mm
Udførelse (3)
grænse udvælgelse
Dimensioner (længde A x bredde B)
Skruehuller
Emballageenhed
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Dimensioner (længde A x bredde B) Skruehuller Emballageenhed pris ex. moms
38240x320177 1000 x 60 mm 1 firkant (Ø 9 mm), 4 runde (Ø 8 mm) 2 stk.
DKK 541,00
(DKK 270,50 / stk.)
inkl. momsDKK 541,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x320184 1200 x 60 mm 1 firkant (Ø 11 mm), 4 runde (Ø 8 mm) 2 stk.
DKK 594,00
(DKK 297,00 / stk.)
inkl. momsDKK 594,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x320191 800 x 60 mm 1 firkant (Ø 9 mm), 3 runde (Ø 8 mm) 4 stk.
DKK 965,00
(DKK 241,25 / stk.)
inkl. momsDKK 965,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Strop, Stropper, Strop Vormann, Strop ekstra kraftig, Strop galvaniseret, 000068000Z Vormann, 000068120Z Vormann, 000068800Z Vormann, Vormann, Dørhængsel, Hængsel, Porthængsel