Sekskantskrue - E-NORMpro - DIN 933 - Rustfrit stål - Pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Sekskantskruen er ideel til universel anvendelse.
Beskrivelse
  • Sekskantskruen er udstyret med gevind helt op til hovedet.
  • Sekskantskruerne leveres i en handelsindpakning med hældetud og genlukkeligt låg.
Tekniske data
  • Materiale - A2 rustfrit stål
  • Pris pr. pakke
* Nøglevidde i henhold til ISO
Udførelse (50)
grænse udvælgelse
Dimension
Nominelt mål
k = Hovedhøjde
s = Nøglevidde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Dimension Nominelt mål k = Hovedhøjde s = Nøglevidde VE pris ex. moms
4317784151252 5 x 10 mm M 5 8 mm 56 mm 100 stk.
DKK 38,30
(DKK 0,38 / stk.)
inkl. momsDKK 38,30
plus DKK 120,00 fragt
4317784151269 5 x 12 mm M 5 8 mm 55 mm 100 stk.
DKK 40,60
(DKK 0,41 / stk.)
inkl. momsDKK 40,60
plus DKK 120,00 fragt
4317784151276 5 x 16 mm M 5 8 mm 58 mm 100 stk.
DKK 43,70
(DKK 0,44 / stk.)
inkl. momsDKK 43,70
plus DKK 120,00 fragt
4317784151283 5 x 20 mm M 5 8 mm 77 mm 100 stk.
DKK 45,90
(DKK 0,46 / stk.)
inkl. momsDKK 45,90
plus DKK 120,00 fragt
4317784151290 5 x 25 mm M 5 8 mm 80 mm 100 stk.
DKK 54,50
(DKK 0,55 / stk.)
inkl. momsDKK 54,50
plus DKK 120,00 fragt
4317784151306 5 x 30 mm M 5 8 mm 121 mm 100 stk.
DKK 55,80
(DKK 0,56 / stk.)
inkl. momsDKK 55,80
plus DKK 120,00 fragt
4317784151313 5 x 40 mm M 5 8 mm 140 mm 100 stk.
DKK 67,80
(DKK 0,68 / stk.)
inkl. momsDKK 67,80
plus DKK 120,00 fragt
4317784151320 6 x 10 mm M 6 10 mm 140 mm 200 stk.
DKK 77,50
(DKK 0,39 / stk.)
inkl. momsDKK 77,50
plus DKK 120,00 fragt
4317784151337 6 x 12 mm M 6 10 mm 140 mm 200 stk.
DKK 92,30
(DKK 0,46 / stk.)
inkl. momsDKK 92,30
plus DKK 120,00 fragt
4317784151344 6 x 16 mm M 6 10 mm 141 mm 200 stk.
DKK 107,00
(DKK 0,54 / stk.)
inkl. momsDKK 107,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151351 6 x 20 mm M 6 10 mm 170 mm 200 stk.
DKK 111,00
(DKK 0,56 / stk.)
inkl. momsDKK 111,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151368 6 x 25 mm M 6 10 mm 147 mm 200 stk.
DKK 121,00
(DKK 0,61 / stk.)
inkl. momsDKK 121,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151375 6 x 30 mm M 6 10 mm 83 mm 100 stk.
DKK 72,40
(DKK 0,72 / stk.)
inkl. momsDKK 72,40
plus DKK 120,00 fragt
4317784151382 6 x 35 mm M 6 10 mm 84 mm 100 stk.
DKK 90,40
(DKK 0,90 / stk.)
inkl. momsDKK 90,40
plus DKK 120,00 fragt
4317784151399 6 x 40 mm M 6 10 mm 147 mm 100 stk.
DKK 91,40
(DKK 0,91 / stk.)
inkl. momsDKK 91,40
plus DKK 120,00 fragt
4317784151405 6 x 50 mm M 6 10 mm 147 mm 100 stk.
DKK 92,50
(DKK 0,93 / stk.)
inkl. momsDKK 92,50
plus DKK 120,00 fragt
4317784151412 6 x 60 mm M 6 10 mm 148 mm 100 stk.
DKK 113,00
(DKK 1,13 / stk.)
inkl. momsDKK 113,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151429 6 x 80 mm M 6 10 mm 147 mm 100 stk.
DKK 143,00
(DKK 1,43 / stk.)
inkl. momsDKK 143,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151436 8 x 16 mm M 8 13 mm 84 mm 100 stk.
DKK 108,00
(DKK 1,08 / stk.)
inkl. momsDKK 108,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151443 8 x 20 mm M 8 13 mm 142 mm 100 stk.
DKK 121,00
(DKK 1,21 / stk.)
inkl. momsDKK 121,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151450 8 x 25 mm M 8 13 mm 150 mm 100 stk.
DKK 126,00
(DKK 1,26 / stk.)
inkl. momsDKK 126,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151467 8 x 30 mm M 8 13 mm 147 mm 100 stk.
DKK 126,00
(DKK 1,26 / stk.)
inkl. momsDKK 126,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151474 8 x 35 mm M 8 13 mm 147 mm 100 stk.
DKK 148,00
(DKK 1,48 / stk.)
inkl. momsDKK 148,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151481 8 x 40 mm M 8 13 mm 148 mm 100 stk.
DKK 157,00
(DKK 1,57 / stk.)
inkl. momsDKK 157,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151498 8 x 50 mm M 8 13 mm 198 mm 100 stk.
DKK 186,00
(DKK 1,86 / stk.)
inkl. momsDKK 186,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151504 8 x 60 mm M 8 13 mm 200 mm 100 stk.
DKK 208,00
(DKK 2,08 / stk.)
inkl. momsDKK 208,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151511 8 x 70 mm M 8 13 mm 150 mm 50 stk.
DKK 112,00
(DKK 2,24 / stk.)
inkl. momsDKK 112,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151528 8 x 80 mm M 8 13 mm 148 mm 50 stk.
DKK 124,00
(DKK 2,48 / stk.)
inkl. momsDKK 124,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784224697 8 x 100 mm M 8 13 mm 149 mm 50 stk.
DKK 167,00
(DKK 3,34 / stk.)
inkl. momsDKK 167,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151535 10 x 20 mm M 10 17/16 mm* 150 mm 100 stk.
DKK 192,00
(DKK 1,92 / stk.)
inkl. momsDKK 192,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151542 10 x 25 mm M 10 17/16 mm* 153 mm 100 stk.
DKK 215,00
(DKK 2,15 / stk.)
inkl. momsDKK 215,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151559 10 x 30 mm M 10 17/16 mm* 199 mm 100 stk.
DKK 237,00
(DKK 2,37 / stk.)
inkl. momsDKK 237,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151566 10 x 35 mm M 10 17/16 mm* 203 mm 100 stk.
DKK 244,00
(DKK 2,44 / stk.)
inkl. momsDKK 244,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151573 10 x 40 mm M 10 17/16 mm* 142 mm 50 stk.
DKK 126,00
(DKK 2,52 / stk.)
inkl. momsDKK 126,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151580 10 x 50 mm M 10 17/16 mm* 149 mm 50 stk.
DKK 159,00
(DKK 3,18 / stk.)
inkl. momsDKK 159,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151597 10 x 60 mm M 10 17/16 mm* 204 mm 50 stk.
DKK 179,00
(DKK 3,58 / stk.)
inkl. momsDKK 179,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151603 10 x 70 mm M 10 17/16 mm* 205 mm 50 stk.
DKK 193,00
(DKK 3,86 / stk.)
inkl. momsDKK 193,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151610 10 x 80 mm M 10 17/16 mm* 149 mm 25 stk.
DKK 105,00
(DKK 4,20 / stk.)
inkl. momsDKK 105,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784224710 10 x 100 mm M 10 17/16 mm* 151 mm 25 stk.
DKK 126,00
(DKK 5,04 / stk.)
inkl. momsDKK 126,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151627 12 x 30 mm M 12 19/18 mm* 143 mm 50 stk.
DKK 180,00
(DKK 3,60 / stk.)
inkl. momsDKK 180,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784224727 12 x 35 mm M 12 19/18 mm* 143 mm 50 stk.
DKK 183,00
(DKK 3,66 / stk.)
inkl. momsDKK 183,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151634 12 x 40 mm M 12 19/18 mm* 150 mm 50 stk.
DKK 185,00
(DKK 3,70 / stk.)
inkl. momsDKK 185,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151641 12 x 50 mm M 12 19/18 mm* 148 mm 25 stk.
DKK 105,00
(DKK 4,20 / stk.)
inkl. momsDKK 105,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151658 12 x 60 mm M 12 19/18 mm* 148 mm 25 stk.
DKK 114,00
(DKK 4,56 / stk.)
inkl. momsDKK 114,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784224734 12 x 70 mm M 12 19/18 mm* 148 mm 25 stk.
DKK 152,00
(DKK 6,08 / stk.)
inkl. momsDKK 152,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784224741 12 x 80 mm M 12 19/18 mm* 150 mm 25 stk.
DKK 167,00
(DKK 6,68 / stk.)
inkl. momsDKK 167,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151672 16 x 40 mm M 16 24 mm 150 mm 25 stk.
DKK 184,00
(DKK 7,36 / stk.)
inkl. momsDKK 184,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151689 16 x 50 mm M 16 24 mm 150 mm 25 stk.
DKK 218,00
(DKK 8,72 / stk.)
inkl. momsDKK 218,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784151696 16 x 60 mm M 16 24 mm 198 mm 25 stk.
DKK 242,00
(DKK 9,68 / stk.)
inkl. momsDKK 242,00
plus DKK 120,00 fragt
4317784224765 16 x 70 mm M 16 24 mm 148 mm 10 stk.
DKK 109,00
(DKK 10,90 / stk.)
inkl. momsDKK 109,00
plus DKK 120,00 fragt
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Sekskantskrue, sekskantskruer, sekskant-skrue, sekskant-skruer, din 933, sekskantskrue e-norm, sekskantskrue e-normpro, sekskantskrue din 933, sekskantskrue med gevind, sekskantskrue rustfrit stål, sekskantskrue rustfri, sekskantskrue rustfrit stål a2, sekskantskrue nøglevidde iso, sekskantskrue i handelsindpakning, Cylinderskrue rustfrit stål, Cylinderskruer rustfrit stål, rustfri stålskruer, rustfri stålskrue, Sekskant, Skrue, Skruer, Værktøj, Værktøjer