Sekskantskrue - E-NORMpro - DIN 933-8.8 - elforzinket - Pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Sekskantskruen er optimal til universel brug.
Beskrivelse
  • Sekskantskruen er udstyret med gevind helt op til hovedet.
  • Sekskantskruerne leveres i en salgsemballage med hældeåbning og genlukkeligt låg.
Tekniske data
  • Materiale - elforzinket
  • Pris pr. pakke
* Nøglevidde iht. ISO
Udførelse (78)
grænse udvælgelse
Dimension
Nominelt mål
k = Hovedhøjde
s = Nøglevidde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 4317784152020
Udførelse
Dimension6 x 12 mm
Nominelt målM 6
k = Hovedhøjde4 mm
s = Nøglevidde10 mm
VE500 stk.
DKK 117,00
(DKK 0,23 / stk.)
inkl. momsDKK 117,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152037
Udførelse
Dimension6 x 16 mm
Nominelt målM 6
k = Hovedhøjde4 mm
s = Nøglevidde10 mm
VE500 stk.
DKK 122,00
(DKK 0,24 / stk.)
inkl. momsDKK 122,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152044
Udførelse
Dimension6 x 20 mm
Nominelt målM 6
k = Hovedhøjde4 mm
s = Nøglevidde10 mm
VE500 stk.
DKK 138,00
(DKK 0,28 / stk.)
inkl. momsDKK 138,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152051
Udførelse
Dimension6 x 25 mm
Nominelt målM 6
k = Hovedhøjde4 mm
s = Nøglevidde10 mm
VE500 stk.
DKK 156,00
(DKK 0,31 / stk.)
inkl. momsDKK 156,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152068
Udførelse
Dimension6 x 30 mm
Nominelt målM 6
k = Hovedhøjde4 mm
s = Nøglevidde10 mm
VE200 stk.
DKK 75,70
(DKK 0,38 / stk.)
inkl. momsDKK 75,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152075
Udførelse
Dimension6 x 35 mm
Nominelt målM 6
k = Hovedhøjde4 mm
s = Nøglevidde10 mm
VE200 stk.
DKK 83,50
(DKK 0,42 / stk.)
inkl. momsDKK 83,50
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152082
Udførelse
Dimension6 x 40 mm
Nominelt målM 6
k = Hovedhøjde4 mm
s = Nøglevidde10 mm
VE200 stk.
DKK 91,00
(DKK 0,46 / stk.)
inkl. momsDKK 91,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152099
Udførelse
Dimension6 x 45 mm
Nominelt målM 6
k = Hovedhøjde4 mm
s = Nøglevidde10 mm
VE200 stk.
DKK 98,80
(DKK 0,49 / stk.)
inkl. momsDKK 98,80
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152105
Udførelse
Dimension6 x 50 mm
Nominelt målM 6
k = Hovedhøjde4 mm
s = Nøglevidde10 mm
VE200 stk.
DKK 107,00
(DKK 0,54 / stk.)
inkl. momsDKK 107,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152112
Udførelse
Dimension6 x 60 mm
Nominelt målM 6
k = Hovedhøjde4 mm
s = Nøglevidde10 mm
VE200 stk.
DKK 122,00
(DKK 0,61 / stk.)
inkl. momsDKK 122,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152129
Udførelse
Dimension6 x 70 mm
Nominelt målM 6
k = Hovedhøjde4 mm
s = Nøglevidde10 mm
VE200 stk.
DKK 137,00
(DKK 0,69 / stk.)
inkl. momsDKK 137,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152136
Udførelse
Dimension6 x 80 mm
Nominelt målM 6
k = Hovedhøjde4 mm
s = Nøglevidde10 mm
VE200 stk.
DKK 153,00
(DKK 0,77 / stk.)
inkl. momsDKK 153,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152143
Udførelse
Dimension8 x 16 mm
Nominelt målM 8
k = Hovedhøjde5,3 mm
s = Nøglevidde13 mm
VE200 stk.
DKK 97,60
(DKK 0,49 / stk.)
inkl. momsDKK 97,60
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152150
Udførelse
Dimension8 x 20 mm
Nominelt målM 8
k = Hovedhøjde5,3 mm
s = Nøglevidde13 mm
VE200 stk.
DKK 109,00
(DKK 0,55 / stk.)
inkl. momsDKK 109,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152167
Udførelse
Dimension8 x 25 mm
Nominelt målM 8
k = Hovedhøjde5,3 mm
s = Nøglevidde13 mm
VE200 stk.
DKK 122,00
(DKK 0,61 / stk.)
inkl. momsDKK 122,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152174
Udførelse
Dimension8 x 30 mm
Nominelt målM 8
k = Hovedhøjde5,3 mm
s = Nøglevidde13 mm
VE200 stk.
DKK 135,00
(DKK 0,68 / stk.)
inkl. momsDKK 135,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152181
Udførelse
Dimension8 x 35 mm
Nominelt målM 8
k = Hovedhøjde5,3 mm
s = Nøglevidde13 mm
VE200 stk.
DKK 148,00
(DKK 0,74 / stk.)
inkl. momsDKK 148,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152198
Udførelse
Dimension8 x 70 mm
Nominelt målM 8
k = Hovedhøjde5,3 mm
s = Nøglevidde13 mm
VE100 stk.
DKK 123,00
(DKK 1,23 / stk.)
inkl. momsDKK 123,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152204
Udførelse
Dimension8 x 80 mm
Nominelt målM 8
k = Hovedhøjde5,3 mm
s = Nøglevidde13 mm
VE100 stk.
DKK 136,00
(DKK 1,36 / stk.)
inkl. momsDKK 136,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152211
Udførelse
Dimension8 x 40 mm
Nominelt målM 8
k = Hovedhøjde5,3 mm
s = Nøglevidde13 mm
VE200 stk.
DKK 161,00
(DKK 0,81 / stk.)
inkl. momsDKK 161,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152228
Udførelse
Dimension8 x 45 mm
Nominelt målM 8
k = Hovedhøjde5,3 mm
s = Nøglevidde13 mm
VE200 stk.
DKK 174,00
(DKK 0,87 / stk.)
inkl. momsDKK 174,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152235
Udførelse
Dimension8 x 50 mm
Nominelt målM 8
k = Hovedhøjde5,3 mm
s = Nøglevidde13 mm
VE200 stk.
DKK 174,00
(DKK 0,87 / stk.)
inkl. momsDKK 174,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152242
Udførelse
Dimension8 x 60 mm
Nominelt målM 8
k = Hovedhøjde5,3 mm
s = Nøglevidde13 mm
VE200 stk.
DKK 212,00
(DKK 1,06 / stk.)
inkl. momsDKK 212,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 4317784152259
Udførelse
Dimension8 x 90 mm
Nominelt målM 8
k = Hovedhøjde5,3 mm
s = Nøglevidde13 mm
VE100 stk.
DKK 155,00
(DKK 1,55 / stk.)
inkl. momsDKK 155,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152266
Udførelse
Dimension8 x 100 mm
Nominelt målM 8
k = Hovedhøjde5,3 mm
s = Nøglevidde13 mm
VE100 stk.
DKK 168,00
(DKK 1,68 / stk.)
inkl. momsDKK 168,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152273
Udførelse
Dimension10 x 16 mm
Nominelt målM 10
k = Hovedhøjde6,4 mm
s = Nøglevidde17/16 mm*
VE200 stk.
DKK 178,00
(DKK 0,89 / stk.)
inkl. momsDKK 178,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152280
Udførelse
Dimension10 x 20 mm
Nominelt målM 10
k = Hovedhøjde6,4 mm
s = Nøglevidde17/16 mm*
VE200 stk.
DKK 188,00
(DKK 0,94 / stk.)
inkl. momsDKK 188,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152297
Udførelse
Dimension10 x 25 mm
Nominelt målM 10
k = Hovedhøjde6,4 mm
s = Nøglevidde17/16 mm*
VE200 stk.
DKK 187,00
(DKK 0,94 / stk.)
inkl. momsDKK 187,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 4317784152303
Udførelse
Dimension10 x 30 mm
Nominelt målM 10
k = Hovedhøjde6,4 mm
s = Nøglevidde17/16 mm*
VE200 stk.
DKK 221,00
(DKK 1,11 / stk.)
inkl. momsDKK 221,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 4317784152310
Udførelse
Dimension10 x 35 mm
Nominelt målM 10
k = Hovedhøjde6,4 mm
s = Nøglevidde17/16 mm*
VE200 stk.
DKK 224,00
(DKK 1,12 / stk.)
inkl. momsDKK 224,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152327
Udførelse
Dimension10 x 40 mm
Nominelt målM 10
k = Hovedhøjde6,4 mm
s = Nøglevidde17/16 mm*
VE100 stk.
DKK 136,00
(DKK 1,36 / stk.)
inkl. momsDKK 136,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152334
Udførelse
Dimension10 x 45 mm
Nominelt målM 10
k = Hovedhøjde6,4 mm
s = Nøglevidde17/16 mm*
VE100 stk.
DKK 146,00
(DKK 1,46 / stk.)
inkl. momsDKK 146,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152341
Udførelse
Dimension10 x 50 mm
Nominelt målM 10
k = Hovedhøjde6,4 mm
s = Nøglevidde17/16 mm*
VE100 stk.
DKK 156,00
(DKK 1,56 / stk.)
inkl. momsDKK 156,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152358
Udførelse
Dimension10 x 160 mm
Nominelt målM 10
k = Hovedhøjde6,4 mm
s = Nøglevidde17/16 mm*
VE100 stk.
DKK 177,00
(DKK 1,77 / stk.)
inkl. momsDKK 177,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152365
Udførelse
Dimension10 x 70 mm
Nominelt målM 10
k = Hovedhøjde6,4 mm
s = Nøglevidde17/16 mm*
VE100 stk.
DKK 197,00
(DKK 1,97 / stk.)
inkl. momsDKK 197,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152372
Udførelse
Dimension10 x 80 mm
Nominelt målM 10
k = Hovedhøjde6,4 mm
s = Nøglevidde17/16 mm*
VE50 stk.
DKK 113,00
(DKK 2,26 / stk.)
inkl. momsDKK 113,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152389
Udførelse
Dimension10 x 90 mm
Nominelt målM 10
k = Hovedhøjde6,4 mm
s = Nøglevidde17/16 mm*
VE50 stk.
DKK 123,00
(DKK 2,46 / stk.)
inkl. momsDKK 123,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 4317784152396
Udførelse
Dimension10 x 100 mm
Nominelt målM 10
k = Hovedhøjde6,4 mm
s = Nøglevidde17/16 mm*
VE50 stk.
DKK 133,00
(DKK 2,66 / stk.)
inkl. momsDKK 133,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152402
Udførelse
Dimension12 x 20 mm
Nominelt målM 12
k = Hovedhøjde7,5 mm
s = Nøglevidde19/18 mm*
VE200 stk.
DKK 271,00
(DKK 1,36 / stk.)
inkl. momsDKK 271,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152419
Udførelse
Dimension12 x 25 mm
Nominelt målM 12
k = Hovedhøjde7,5 mm
s = Nøglevidde19/18 mm*
VE200 stk.
DKK 265,00
(DKK 1,33 / stk.)
inkl. momsDKK 265,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152426
Udførelse
Dimension12 x 30 mm
Nominelt målM 12
k = Hovedhøjde7,5 mm
s = Nøglevidde19/18 mm*
VE100 stk.
DKK 162,00
(DKK 1,62 / stk.)
inkl. momsDKK 162,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152433
Udførelse
Dimension12 x 35 mm
Nominelt målM 12
k = Hovedhøjde7,5 mm
s = Nøglevidde19/18 mm
VE100 stk.
DKK 165,00
(DKK 1,65 / stk.)
inkl. momsDKK 165,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152440
Udførelse
Dimension12 x 400 mm
Nominelt målM 12
k = Hovedhøjde7,5 mm
s = Nøglevidde19/18 mm*
VE100 stk.
DKK 191,00
(DKK 1,91 / stk.)
inkl. momsDKK 191,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152457
Udførelse
Dimension12 x 45 mm
Nominelt målM 12
k = Hovedhøjde7,5 mm
s = Nøglevidde19/18 mm*
VE100 stk.
DKK 206,00
(DKK 2,06 / stk.)
inkl. momsDKK 206,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152464
Udførelse
Dimension12 x 50 mm
Nominelt målM 12
k = Hovedhøjde7,5 mm
s = Nøglevidde19/18 mm*
VE50 stk.
DKK 76,40
(DKK 1,53 / stk.)
inkl. momsDKK 76,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152471
Udførelse
Dimension12 x 60 mm
Nominelt målM 12
k = Hovedhøjde7,5 mm
s = Nøglevidde19/18 mm*
VE50 stk.
DKK 120,00
(DKK 2,40 / stk.)
inkl. momsDKK 120,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152488
Udførelse
Dimension12 x 70 mm
Nominelt målM 12
k = Hovedhøjde7,5 mm
s = Nøglevidde19/18 mm*
VE50 stk.
DKK 144,00
(DKK 2,88 / stk.)
inkl. momsDKK 144,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152495
Udførelse
Dimension12 x 80 mm
Nominelt målM 12
k = Hovedhøjde7,5 mm
s = Nøglevidde19/18 mm*
VE50 stk.
DKK 158,00
(DKK 3,16 / stk.)
inkl. momsDKK 158,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152501
Udførelse
Dimension12 x 90 mm
Nominelt målM 12
k = Hovedhøjde7,5 mm
s = Nøglevidde19/18 mm*
VE50 stk.
DKK 173,00
(DKK 3,46 / stk.)
inkl. momsDKK 173,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152518
Udførelse
Dimension12 x 100 mm
Nominelt målM 12
k = Hovedhøjde7,5 mm
s = Nøglevidde19/18 mm*
VE50 stk.
DKK 187,00
(DKK 3,74 / stk.)
inkl. momsDKK 187,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152525
Udførelse
Dimension14 x 30 mm
Nominelt målM 14
k = Hovedhøjde8,8 mm
s = Nøglevidde22/21 mm*
VE100 stk.
DKK 244,00
(DKK 2,44 / stk.)
inkl. momsDKK 244,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152532
Udførelse
Dimension14 x 35 mm
Nominelt målM 14
k = Hovedhøjde8,8 mm
s = Nøglevidde22/21 mm*
VE100 stk.
DKK 264,00
(DKK 2,64 / stk.)
inkl. momsDKK 264,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152549
Udførelse
Dimension14 x 40 mm
Nominelt målM 14
k = Hovedhøjde8,8 mm
s = Nøglevidde22/21 mm*
VE100 stk.
DKK 263,00
(DKK 2,63 / stk.)
inkl. momsDKK 263,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152556
Udførelse
Dimension14 x 50 mm
Nominelt målM 14
k = Hovedhøjde8,8 mm
s = Nøglevidde22/21 mm*
VE50 stk.
DKK 167,00
(DKK 3,34 / stk.)
inkl. momsDKK 167,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152563
Udførelse
Dimension14 x 60 mm
Nominelt målM 14
k = Hovedhøjde8,8 mm
s = Nøglevidde22/21 mm*
VE50 stk.
DKK 187,00
(DKK 3,74 / stk.)
inkl. momsDKK 187,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152570
Udførelse
Dimension14 x 70 mm
Nominelt målM 14
k = Hovedhøjde8,8 mm
s = Nøglevidde22/21 mm*
VE50 stk.
DKK 208,00
(DKK 4,16 / stk.)
inkl. momsDKK 208,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152587
Udførelse
Dimension14 x 80 mm
Nominelt målM 14
k = Hovedhøjde8,8 mm
s = Nøglevidde22/21 mm*
VE25 stk.
DKK 117,00
(DKK 4,68 / stk.)
inkl. momsDKK 117,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152617
Udførelse
Dimension16 x 25 mm
Nominelt målM 16
k = Hovedhøjde10 mm
s = Nøglevidde24 mm
VE100 stk.
DKK 306,00
(DKK 3,06 / stk.)
inkl. momsDKK 306,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152624
Udførelse
Dimension16 x 30 mm
Nominelt målM 16
k = Hovedhøjde10 mm
s = Nøglevidde24 mm
VE100 stk.
DKK 321,00
(DKK 3,21 / stk.)
inkl. momsDKK 321,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152631
Udførelse
Dimension16 x 35 mm
Nominelt målM 16
k = Hovedhøjde10 mm
s = Nøglevidde24 mm
VE50 stk.
DKK 178,00
(DKK 3,56 / stk.)
inkl. momsDKK 178,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152648
Udførelse
Dimension16 x 40 mm
Nominelt målM 16
k = Hovedhøjde10 mm
s = Nøglevidde24 mm
VE50 stk.
DKK 192,00
(DKK 3,84 / stk.)
inkl. momsDKK 192,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152655
Udførelse
Dimension16 x 45 mm
Nominelt målM 16
k = Hovedhøjde10 mm
s = Nøglevidde24 mm
VE50 stk.
DKK 206,00
(DKK 4,12 / stk.)
inkl. momsDKK 206,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152662
Udførelse
Dimension16 x 90 mm
Nominelt målM 16
k = Hovedhøjde10 mm
s = Nøglevidde24 mm
VE25 stk.
DKK 168,00
(DKK 6,72 / stk.)
inkl. momsDKK 168,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152679
Udførelse
Dimension16 x 100 mm
Nominelt målM 16
k = Hovedhøjde10 mm
s = Nøglevidde24 mm
VE25 stk.
DKK 181,00
(DKK 7,24 / stk.)
inkl. momsDKK 181,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152686
Udførelse
Dimension16 x 50 mm
Nominelt målM 16
k = Hovedhøjde10 mm
s = Nøglevidde24 mm
VE50 stk.
DKK 218,00
(DKK 4,36 / stk.)
inkl. momsDKK 218,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152693
Udførelse
Dimension16 x 60 mm
Nominelt målM 16
k = Hovedhøjde10 mm
s = Nøglevidde24 mm
VE50 stk.
DKK 246,00
(DKK 4,92 / stk.)
inkl. momsDKK 246,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152709
Udførelse
Dimension16 x 70 mm
Nominelt målM 16
k = Hovedhøjde10 mm
s = Nøglevidde24 mm
VE25 stk.
DKK 141,00
(DKK 5,64 / stk.)
inkl. momsDKK 141,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152716
Udførelse
Dimension16 x 80 mm
Nominelt målM 16
k = Hovedhøjde10 mm
s = Nøglevidde24 mm
VE25 stk.
DKK 155,00
(DKK 6,20 / stk.)
inkl. momsDKK 155,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152723
Udførelse
Dimension20 x 40 mm
Nominelt målM 20
k = Hovedhøjde12,5 mm
s = Nøglevidde30 mm
VE25 stk.
DKK 166,00
(DKK 6,64 / stk.)
inkl. momsDKK 166,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152730
Udførelse
Dimension20 x 50 mm
Nominelt målM 20
k = Hovedhøjde12,5 mm
s = Nøglevidde30 mm
VE25 stk.
DKK 175,00
(DKK 7,00 / stk.)
inkl. momsDKK 175,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152747
Udførelse
Dimension20 x 60 mm
Nominelt målM 20
k = Hovedhøjde12,5 mm
s = Nøglevidde30 mm
VE25 stk.
DKK 208,00
(DKK 8,32 / stk.)
inkl. momsDKK 208,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152761
Udførelse
Dimension20 x 80 mm
Nominelt målM 20
k = Hovedhøjde12,5 mm
s = Nøglevidde30 mm
VE15 stk.
DKK 154,00
(DKK 10,27 / stk.)
inkl. momsDKK 154,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152785
Udførelse
Dimension20 x 100 mm
Nominelt målM 20
k = Hovedhøjde12,5 mm
s = Nøglevidde30 mm
VE15 stk.
DKK 179,00
(DKK 11,93 / stk.)
inkl. momsDKK 179,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152792
Udførelse
Dimension24 x 50 mm
Nominelt målM 24
k = Hovedhøjde15 mm
s = Nøglevidde36 mm
VE15 stk.
DKK 186,00
(DKK 12,40 / stk.)
inkl. momsDKK 186,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152808
Udførelse
Dimension24 x 60 mm
Nominelt målM 24
k = Hovedhøjde15 mm
s = Nøglevidde36 mm
VE15 stk.
DKK 203,00
(DKK 13,53 / stk.)
inkl. momsDKK 203,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152815
Udførelse
Dimension24 x 70 mm
Nominelt målM 24
k = Hovedhøjde15 mm
s = Nøglevidde36 mm
VE10 stk.
DKK 151,00
(DKK 15,10 / stk.)
inkl. momsDKK 151,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152822
Udførelse
Dimension24 x 80 mm
Nominelt målM 24
k = Hovedhøjde15 mm
s = Nøglevidde36 mm
VE10 stk.
DKK 163,00
(DKK 16,30 / stk.)
inkl. momsDKK 163,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784152839
Udførelse
Dimension24 x 100 mm
Nominelt målM 24
k = Hovedhøjde15 mm
s = Nøglevidde36 mm
VE10 stk.
DKK 189,00
(DKK 18,90 / stk.)
inkl. momsDKK 189,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Sekskantskrue, sekskantskruer, sekskantskrue, sekskantskruer, sekskantskrue din 933-8.8, din 933-8.8, sekskantskrue e-norm, sekskantskrue e-normpro, sekskantskrue din 933, sekskantskrue med gevind, sekskantskrue forzinket, sekskantskrue elforzinket, sekskantskrue nøglevidde iso, sekskantskrue i salgsemballage, Sekskant, Skrue, Skruer, Værktøj, Værktøjer