Udførelse (18)
grænse udvælgelse
Stempeldiameter
Hub
for slangediameter (ydre/indre)
Stempelstanggevind
Minimum driftstryk
Fjederreturkraft forlænget/tilbagetrukket
Varenummer
type
Varenr.: 206402398532
Udførelse
| Stempeldiameter | 6 mm |
| Hub | 5 mm |
| for slangediameter (ydre/indre) | 4/2,5 mm |
| Stempelstanggevind | M3x 0,5 |
| Minimum driftstryk | 2 bar |
| Fjederreturkraft forlænget/tilbagetrukket | 3,92 N / 1,42 N |
| Varenummer | 02398532 |
| type | CJPB6-5H4Z |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 206402396499
Udførelse
| Stempeldiameter | 6 mm |
| Hub | 5 mm |
| for slangediameter (ydre/indre) | 6/4 mm |
| Stempelstanggevind | M3x 0,5 |
| Minimum driftstryk | 2 bar |
| Fjederreturkraft forlænget/tilbagetrukket | 3,92 N / 1,42 N |
| Varenummer | 02396499 |
| type | CJPB6-5H6Z |
Varenr.: 206402396258
Udførelse
| Stempeldiameter | 6 mm |
| Hub | 10 mm |
| for slangediameter (ydre/indre) | 4/2,5 mm |
| Stempelstanggevind | M3x 0,5 |
| Minimum driftstryk | 2 bar |
| Fjederreturkraft forlænget/tilbagetrukket | 3,92 N / 1,42 N |
| Varenummer | 02396258 |
| type | CJPB6-10H4Z |
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 206402397536
Udførelse
| Stempeldiameter | 6 mm |
| Hub | 10 mm |
| for slangediameter (ydre/indre) | 6/4 mm |
| Stempelstanggevind | M3x 0,5 |
| Minimum driftstryk | 2 bar |
| Fjederreturkraft forlænget/tilbagetrukket | 3,92 N / 1,42 N |
| Varenummer | 02397536 |
| type | CJPB6-10H6Z |
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 206402428554
Udførelse
| Stempeldiameter | 6 mm |
| Hub | 15 mm |
| for slangediameter (ydre/indre) | 4/2,5 mm |
| Stempelstanggevind | M3x 0,5 |
| Minimum driftstryk | 2 bar |
| Fjederreturkraft forlænget/tilbagetrukket | 3,92 N / 1,42 N |
| Varenummer | 02428554 |
| type | CJPB6-15H4Z |
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 206402426967
Udførelse
| Stempeldiameter | 6 mm |
| Hub | 15 mm |
| for slangediameter (ydre/indre) | 6/4 mm |
| Stempelstanggevind | M3x 0,5 |
| Minimum driftstryk | 2 bar |
| Fjederreturkraft forlænget/tilbagetrukket | 3,92 N / 1,42 N |
| Varenummer | 02426967 |
| type | CJPB6-15H6Z |
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 206402435313
Udførelse
| Stempeldiameter | 10 mm |
| Hub | 5 mm |
| for slangediameter (ydre/indre) | 4/2,5 mm |
| Stempelstanggevind | M4 x 0,7 |
| Minimum driftstryk | 1,5 bar |
| Fjederreturkraft forlænget/tilbagetrukket | 5,98 N / 2,45 N |
| Varenummer | 02435313 |
| type | CJPB10-5H4Z |
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 206402458823
Udførelse
| Stempeldiameter | 10 mm |
| Hub | 5 mm |
| for slangediameter (ydre/indre) | 6/4 mm |
| Stempelstanggevind | M4 x 0,7 |
| Minimum driftstryk | 1,5 bar |
| Fjederreturkraft forlænget/tilbagetrukket | 5,98 N / 2,45 N |
| Varenummer | 02458823 |
| type | CJPB10-5H6Z |
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 206402417016
Udførelse
| Stempeldiameter | 10 mm |
| Hub | 10 mm |
| for slangediameter (ydre/indre) | 4/2,5 mm |
| Stempelstanggevind | M4 x 0,7 |
| Minimum driftstryk | 1,5 bar |
| Fjederreturkraft forlænget/tilbagetrukket | 5,98 N / 2,45 N |
| Varenummer | 02417016 |
| type | CJPB10-10H4Z |
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 206402399889
Udførelse
| Stempeldiameter | 10 mm |
| Hub | 10 mm |
| for slangediameter (ydre/indre) | 6/4 mm |
| Stempelstanggevind | M4 x 0,7 |
| Minimum driftstryk | 1,5 bar |
| Fjederreturkraft forlænget/tilbagetrukket | 5,98 N / 2,45 N |
| Varenummer | 02399889 |
| type | CJPB10-10H6Z |
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 206402403747
Udførelse
| Stempeldiameter | 10 mm |
| Hub | 15 mm |
| for slangediameter (ydre/indre) | 4/2,5 mm |
| Stempelstanggevind | M4 x 0,7 |
| Minimum driftstryk | 1,5 bar |
| Fjederreturkraft forlænget/tilbagetrukket | 5,98 N / 2,45 N |
| Varenummer | 02403747 |
| type | CJPB10-15H4Z |
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 206402417298
Udførelse
| Stempeldiameter | 10 mm |
| Hub | 15 mm |
| for slangediameter (ydre/indre) | 6/4 mm |
| Stempelstanggevind | M4 x 0,7 |
| Minimum driftstryk | 1,5 bar |
| Fjederreturkraft forlænget/tilbagetrukket | 5,98 N / 2,45 N |
| Varenummer | 02417298 |
| type | CJPB10-15H6Z |
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 206402466721
Udførelse
| Stempeldiameter | 16 mm |
| Hub | 5 mm |
| for slangediameter (ydre/indre) | 4/2,5 mm |
| Stempelstanggevind | M5x 0,8 |
| Minimum driftstryk | 1,5 bar |
| Fjederreturkraft forlænget/tilbagetrukket | 15,78 N / 5,04 N |
| Varenummer | 02466721 |
| type | CJPB16-5H4Z |
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 206402493430
Udførelse
| Stempeldiameter | 16 mm |
| Hub | 5 mm |
| for slangediameter (ydre/indre) | 6/4 mm |
| Stempelstanggevind | M5x 0,8 |
| Minimum driftstryk | 1,5 bar |
| Fjederreturkraft forlænget/tilbagetrukket | 15,78 N / 5,04 N |
| Varenummer | 02493430 |
| type | CJPB16-5H6Z |
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 206402413171
Udførelse
| Stempeldiameter | 16 mm |
| Hub | 10 mm |
| for slangediameter (ydre/indre) | 4/2,5 mm |
| Stempelstanggevind | M5x 0,8 |
| Minimum driftstryk | 1,5 bar |
| Fjederreturkraft forlænget/tilbagetrukket | 15,78 N / 5,04 N |
| Varenummer | 02413171 |
| type | CJPB16-10H4Z |
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 206402427033
Udførelse
| Stempeldiameter | 16 mm |
| Hub | 10 mm |
| for slangediameter (ydre/indre) | 6/4 mm |
| Stempelstanggevind | M5x 0,8 |
| Minimum driftstryk | 1,5 bar |
| Fjederreturkraft forlænget/tilbagetrukket | 15,78 N / 5,04 N |
| Varenummer | 02427033 |
| type | CJPB16-10H6Z |
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 206402419557
Udførelse
| Stempeldiameter | 16 mm |
| Hub | 15 mm |
| for slangediameter (ydre/indre) | 4/2,5 mm |
| Stempelstanggevind | M5x 0,8 |
| Minimum driftstryk | 1,5 bar |
| Fjederreturkraft forlænget/tilbagetrukket | 15,78 N / 5,04 N |
| Varenummer | 02419557 |
| type | CJPB16-15H4Z |
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 206402426880
Udførelse
| Stempeldiameter | 16 mm |
| Hub | 15 mm |
| for slangediameter (ydre/indre) | 6/4 mm |
| Stempelstanggevind | M5x 0,8 |
| Minimum driftstryk | 1,5 bar |
| Fjederreturkraft forlænget/tilbagetrukket | 15,78 N / 5,04 N |
| Varenummer | 02426880 |
| type | CJPB16-15H6Z |
Leveringstid: 14 hverdage
Bedømmelser
Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord:
SMC, Pneumatik, enkeltvirkende, Forårsretur, Miniaturecylinder, 02398532, 02396499, 02396258, 02397536, 02428554, 02426967, 02435313, 02458823, 02417016, 02399889, 02403747, 02417298, 02466721, 02493430, 02413171, 02427033, 02419557, 02426880, CJPB6-5H4Z, CJPB6-5H6Z, CJPB6-10H4Z, CJPB6-10H6Z, CJPB6-15H4Z, CJPB6-15H6Z, CJPB10-5H4Z, CJPB10-5H6Z, CJPB10-10H4Z, CJPB10-10H6Z, CJPB10-15H4Z, CJPB10-15H6Z, CJPB16-5H4Z, CJPB16-5H6Z, CJPB16-10H4Z, CJPB16-10H6Z, CJPB16-15H4Z, CJPB16-15H6Z, ensidig stempelstang, kan repareres i boringen, Stempelstang med gevind, Kort slaglængde, reduceret samlet længde, Miniatureskrue
Alternative varenumre:
noinc