Rundbørste - PFERD - Børste-Ø 16 til 22 mm - med sorte naturbørster - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Rundbørste til præcis rengøring og polering samt til afgratning, også på svært tilgængelige steder
Beskrivelse
  • lille rundbørste til arbejde på svært tilgængelige steder
  • besætningen består af sorte naturbørster
Tekniske data
  • Besætningsmateriale - Naturbørster, sorte
  • Børste-Ø - 16 til 22 mm
  • Besætningslængde - 3 til 6 mm
  • Besætningsbredde - 2 mm
  • Skaft-Ø - 2,34 eller 3 mm
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Betegnelse
Børste-Ø
Skaft-Ø
Besætningslængde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 657643100308
Udførelse
BetegnelseRBU 1602/2,34 SBS
Børste-Ø16 mm
Skaft-Ø2,34 mm
Besætningslængde3 mm
VE
Produktsikkerhed
DKK 217,00
(DKK 21,70 / stk.)
inkl. momsDKK 217,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 657643100358
Udførelse
BetegnelseRBU 1602/3 SBS
Børste-Ø16 mm
Skaft-Ø3 mm
Besætningslængde3 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 217,00
(DKK 21,70 / stk.)
inkl. momsDKK 217,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 657643100508
Udførelse
BetegnelseRBU 1902/2,34 SBS
Børste-Ø19 mm
Skaft-Ø2,34 mm
Besætningslængde5 mm
VE
Produktsikkerhed
DKK 221,00
(DKK 22,10 / stk.)
inkl. momsDKK 221,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 657643100558
Udførelse
BetegnelseRBU 1902/3 SBS
Børste-Ø19 mm
Skaft-Ø3 mm
Besætningslængde5 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 221,00
(DKK 22,10 / stk.)
inkl. momsDKK 221,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 657643100758
Udførelse
BetegnelseRBU 2202/3 SBS
Børste-Ø22 mm
Skaft-Ø3 mm
Besætningslængde6 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 225,00
(DKK 22,50 / stk.)
inkl. momsDKK 225,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Børste, Rundbørste, Børster, Rundbørster, Rund børste, Rund børster, PFERD, PFERD børste, PFERD rundbørste, Børste til rengøring, Børste til polering, Børste til afgratning, Gedehår, Børste med naturbørster, Rundbørste med naturbørster, Naturbørster, Børste med sorte naturbørster, Rundbørste med sorte naturbørster, Sorte naturbørster