Rørbøjle - stål - rør-Ø 3/8" til 2" - galvaniseret - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Rørbøjlen er velegnet til brug inden for industri, håndværk og hobbyområdet.
Beskrivelse
  • Overfladen er galvaniseret.
Tekniske data
  • Materiale - stål
  • Rør-Ø - 3/8" til 2"
  • Pris pr. pakke
Udførelse (6)
grænse udvælgelse
A
B1
B2
Velegnet til rør-Ø
Materialetykkelse
Skruehuller
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38242x290418
Udførelse
A9 mm
B116 mm
B27 mm
Velegnet til rør-Ø3/8''
Materialetykkelse1,5 mm
Skruehuller2 (Ø 5 mm)
VE25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 68,70
(DKK 2,75 / stk.)
inkl. momsDKK 68,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38242x290449
Udførelse
A13 mm
B115 mm
B210 mm
Velegnet til rør-Ø1/2"
Materialetykkelse1,5 mm
Skruehuller2 (Ø 5 mm)
VE25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 74,00
(DKK 2,96 / stk.)
inkl. momsDKK 74,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38242x290432
Udførelse
A19 mm
B115 mm
B216 mm
Velegnet til rør-Ø3/4"
Materialetykkelse1,5 mm
Skruehuller2 (Ø 5 mm)
VE25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 89,90
(DKK 3,60 / stk.)
inkl. momsDKK 89,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38242x290425
Udførelse
A26 mm
B120 mm
B222 mm
Velegnet til rør-Ø1"
Materialetykkelse2 mm
Skruehuller2 (Ø 5 mm)
VE25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 122,00
(DKK 4,88 / stk.)
inkl. momsDKK 122,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38242x290661
Udførelse
A49 mm
B140 mm
B245 mm
Velegnet til rør-Ø1 3/4"
Materialetykkelse3 mm
Skruehuller4 (Ø 8 mm)
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 186,00
(DKK 18,60 / stk.)
inkl. momsDKK 186,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38242x290685
Udførelse
A61 mm
B140 mm
B255 mm
Velegnet til rør-Ø2"
Materialetykkelse3 mm
Skruehuller4 (Ø 8 mm)
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 237,00
(DKK 23,70 / stk.)
inkl. momsDKK 237,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid uger
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Rørbøjle. Rør-spændebånd, Rørbøjle, Rørbøjle Vormann, Rørbøjle galvaniseret, Rørbøjle 3/8'', Rørbøjle 3/8'', Rørbøjle 1/2", Rørbøjle 3/4", Rørbøjle 1", Rørbøjle 1 3/4", Rørbøjle 2", 000168009Z Vormann, 000168013Z Vormann, 000168019Z Vormann, 000168026Z Vormann, 000168049Z Vormann, 000168061Z Vormann, Vormann, Rohrklemme, Rohrhalterung, Rohrbefestigung