Wireklemme - Stål eller rustfrit stål (V2A) - Pris pr. enhed

Indsatsområde
  • Wireklemmen er velegnet til brug inden for industri, håndværk og hobby.
Beskrivelse
  • Wireklemmen fås i forskellige diametre.
Tekniske data
  • Materiale - Stål eller rustfrit stål (V2A)
  • Gevind - M4, M5, M8
  • Udførelse - SB-pakket eller håndpakket
  • Pris pr. enhed
Udførelse (19)
grænse udvælgelse
Type
C1
C2 (Gevind)
Emballageenhed
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 9067xx662222
Udførelse
Typegalvaniseret
C1op til 3 mm
C2 (Gevind)M4
Emballageenhed10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhed
DKK 42,30
(DKK 4,23 / stk.)
inkl. momsDKK 42,30
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9067xx662239
Udførelse
Typegalvaniseret
C1op til 5 mm
C2 (Gevind)M5
Emballageenhed10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhed
DKK 52,90
(DKK 5,29 / stk.)
inkl. momsDKK 52,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9067xx662246
Udførelse
Typegalvaniseret
C1op til 6 mm
C2 (Gevind)M5
Emballageenhed10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhed
DKK 53,90
(DKK 5,39 / stk.)
inkl. momsDKK 53,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9067xx662253
Udførelse
Typegalvaniseret
C1op til 8 mm
C2 (Gevind)M6
Emballageenhed10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhed
DKK 57,10
(DKK 5,71 / stk.)
inkl. momsDKK 57,10
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9067xx662260
Udførelse
Typegalvaniseret
C1op til 10 mm
C2 (Gevind)M8
Emballageenhed10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhed
DKK 69,80
(DKK 6,98 / stk.)
inkl. momsDKK 69,80
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9067xx662277
Udførelse
Typegalvaniseret
C1op til 13 mm
C2 (Gevind)M10
Emballageenhed10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhed
DKK 107,00
(DKK 10,70 / stk.)
inkl. momsDKK 107,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9067xx658720
Udførelse
Typegalvaniseret
C1op til 3 mm
C2 (Gevind)M4
Emballageenhed60 stk. (5 x 12 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhed
DKK 254,00
(DKK 4,23 / stk.)
inkl. momsDKK 254,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9067xx658706
Udførelse
Typegalvaniseret
C1op til 5 mm
C2 (Gevind)M5
Emballageenhed60 stk. (5 x 12 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhed
DKK 317,00
(DKK 5,28 / stk.)
inkl. momsDKK 317,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9067xx658683
Udførelse
Typegalvaniseret
C1op til 6 mm
C2 (Gevind)M5
Emballageenhed60 stk. (5 x 12 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhed
DKK 324,00
(DKK 5,40 / stk.)
inkl. momsDKK 324,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9067xx658669
Udførelse
Typegalvaniseret
C1op til 8 mm
C2 (Gevind)M5
Emballageenhed60 stk. (5 x 12 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhed
DKK 343,00
(DKK 5,72 / stk.)
inkl. momsDKK 343,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9067xx658737
Udførelse
Typegalvaniseret
C1op til 3 mm
C2 (Gevind)M4
Emballageenhed100 stk., i håndværkerpakke
Produktsikkerhed
DKK 122,00
(DKK 1,22 / stk.)
inkl. momsDKK 122,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9067xx658713
Udførelse
Typegalvaniseret
C1op til 5 mm
C2 (Gevind)M5
Emballageenhed100 stk., i håndværkerpakke
Produktsikkerhed
DKK 155,00
(DKK 1,55 / stk.)
inkl. momsDKK 155,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid uger
Varenr.: 9067xx658690
Udførelse
Typegalvaniseret
C1op til 6 mm
C2 (Gevind)M5
Emballageenhed100 stk., i håndværkerpakke
Produktsikkerhed
DKK 102,00
(DKK 1,02 / stk.)
inkl. momsDKK 102,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9067xx658676
Udførelse
Typegalvaniseret
C1op til 8 mm
C2 (Gevind)M5
Emballageenhed100 stk., i håndværkerpakke
Produktsikkerhed
DKK 256,00
(DKK 2,56 / stk.)
inkl. momsDKK 256,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9067xx658652
Udførelse
Typegalvaniseret
C1op til 10 mm
C2 (Gevind)M8
Emballageenhed50 stk., i håndværkerpakke
Produktsikkerhed
DKK 224,00
(DKK 4,48 / stk.)
inkl. momsDKK 224,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9067xx664653
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
C1op til 3 mm
C2 (Gevind)M4
Emballageenhed10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhed
DKK 186,00
(DKK 18,60 / stk.)
inkl. momsDKK 186,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9067xx664677
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
C1op til 4 mm
C2 (Gevind)M4
Emballageenhed10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhed
DKK 196,00
(DKK 19,60 / stk.)
inkl. momsDKK 196,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid uger
Varenr.: 9067xx664577
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
C1op til 5 mm
C2 (Gevind)M5
Emballageenhed10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhed
DKK 219,00
(DKK 21,90 / stk.)
inkl. momsDKK 219,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9067xx664684
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
C1op til 6 mm
C2 (Gevind)M5
Emballageenhed10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
Produktsikkerhed
DKK 243,00
(DKK 24,30 / stk.)
inkl. momsDKK 243,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Wireklemme, Wireklemme, Wireklemme galvaniseret, Wireklemme rustfrit stål, Wireklemme rustfrit stål, Wireklemme M4, Wireklemme M5, Wireklemme M6, Wireklemme M10, Wireklemme M8, Wireklemme Vormann, 007900200AV Vormann, 007900201AV Vormann, 007900202AV Vormann, 007900203AV Vormann, 007900204AV Vormann, 007900205AV Vormann, 007900200G Vormann, 007900201G Vormann, 007900202G Vormann, 007900203G Vormann, 007900200HP Vormann, 007900201HP Vormann, 007900202HP Vormann, 007900203HP Vormann, 007900204HP Vormann, 007900205HP Vormann, 007900790AV Vormann, 007900791AV Vormann, 007900792AV Vormann, 007900793AV Vormann, 007900790HP Vormann, 007900791HP Vormann, 007900792HP Vormann, 007900793HP Vormann, Vormann, Klemmøje, Wirestrammer, Wirestrammerklemme