Radiatorpensel - lyse kinabørster - bredde 25 til 75 mm - pakning á 12 stk. - pris pr. pakning

Indsatsområde
  • Radiatorpenslen er særligt velegnet til opløsningsmiddelholdige materialer, men også til andre laksystemer.
Beskrivelse
  • Radiatorpenslen er 1-dobbelt tykkelse.
Tekniske data
  • Materiale - lyse kinabørster
  • Bredde - 25 til 75 mm
  • Pakning - 12 stk.
  • Pris pr. pakning
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Bredde
Tykkelse
Børstelængde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 106401102540
Udførelse
Bredde25 mm
Tykkelse9 mm
Børstelængde40 mm
VE12 stk.
pr. stk.
Produktsikkerhed
DKK 121,00
(DKK 10,08 / stk.)
inkl. momsDKK 121,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 106401104040
Udførelse
Bredde40 mm
Tykkelse9 mm
Børstelængde40 mm
VE12 stk.
pr. stk.
Produktsikkerhed
DKK 133,00
(DKK 11,08 / stk.)
inkl. momsDKK 133,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 106401105045
Udførelse
Bredde50 mm
Tykkelse9 mm
Børstelængde45 mm
VE12 stk.
pr. stk.
Produktsikkerhed
DKK 254,00
(DKK 21,17 / stk.)
inkl. momsDKK 254,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 106401106549
Udførelse
Bredde65 mm
Tykkelse9 mm
Børstelængde49 mm
VE12 stk.
pr. stk.
Produktsikkerhed
DKK 378,00
(DKK 31,50 / stk.)
inkl. momsDKK 378,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 106401107550
Udførelse
Bredde75 mm
Tykkelse9 mm
Børstelængde50 mm
VE12 stk.
pr. stk.
Produktsikkerhed
DKK 466,00
(DKK 38,83 / stk.)
inkl. momsDKK 466,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Storch, radiatorpensel, radiatorpensel, pensel, grå børste, kinabørste, radiator