Radiatorpensel - grå børste - bredde 25 til 75 mm - pakning á 12 stk. - pris pr. pakning

Indsatsområde
  • Radiatorpenslen er særligt velegnet til opløsningsmiddelholdige materialer og anvendes til enkle male- og lakeringsopgaver.
Beskrivelse
  • Radiatorpenslen er udstyret med gode børster, kunstfibre og en blikbøjle.
Tekniske data
  • Materiale - grå kinabørste
  • Bredde - 25 til 75 mm
  • Pakning - 12 stk.
  • Pris pr. pakning
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Bredde
Tykkelse
Børstelængde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 106431102551
Udførelse
Bredde25 mm
Tykkelse10 mm
Børstelængde51 mm
VE12 stk.
pr. pakning
Produktsikkerhed
DKK 186,00
inkl. momsDKK 186,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 106431103551
Udførelse
Bredde35 mm
Tykkelse11 mm
Børstelængde51 mm
VE12 stk.
pr. pakning
Produktsikkerhed
DKK 250,00
(DKK 20,83 / stk.)
inkl. momsDKK 250,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 106431105057
Udførelse
Bredde50 mm
Tykkelse11 mm
Børstelængde57 mm
VE12 stk.
pr. pakning
Produktsikkerhed
DKK 296,00
(DKK 24,67 / stk.)
inkl. momsDKK 296,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 106431106063
Udførelse
Bredde60 mm
Tykkelse12 mm
Børstelængde63 mm
VE12 stk.
pr. pakning
Produktsikkerhed
DKK 428,00
(DKK 35,67 / stk.)
inkl. momsDKK 428,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 106431107563
Udførelse
Bredde75 mm
Tykkelse12 mm
Børstelængde63 mm
VE12 stk.
pr. pakning
Produktsikkerhed
DKK 515,00
(DKK 42,92 / stk.)
inkl. momsDKK 515,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Storch, radiatorpensel, radiatorpensel, pensel, grå børste, kinabørste, radiator