Radiatorpensel ClassicSTAR mix - sorte kinabørster - bredde 25 til 75 mm - pakning á 6 og 12 stk. - pris pr. pakning

Indsatsområde
  • Radiatorpensel ClassicSTAR mix er særligt velegnet til opløsningsmiddelholdige materialer såvel som andre laktyper.
Beskrivelse
  • Radiatorpensel ClassicSTAR mix er stabiliseret med kunstbørster og er udstyret med en førsteklasses børsteblanding samt en rustfri stålkappe.
Tekniske data
  • Materiale - 3 gange kogte sorte kina-
  • børster
  • Bredde - 25 til 75 mm
  • Pakning - 6 og 12 stk.
  • Pris pr. pakning
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Bredde
Tykkelse
Børstelængde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 106483202545
Udførelse
Bredde25 mm
Tykkelse9 mm
Børstelængde45 mm
VE12 stk.
pr. pakning
Produktsikkerhed
DKK 367,00
(DKK 30,58 / stk.)
inkl. momsDKK 367,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 106483203552
Udførelse
Bredde35 mm
Tykkelse9 mm
Børstelængde52 mm
VE12 stk.
pr. pakning
Produktsikkerhed
DKK 606,00
(DKK 50,50 / stk.)
inkl. momsDKK 606,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 106483205056
Udførelse
Bredde50 mm
Tykkelse9 mm
Børstelængde56 mm
VE12 stk.
pr. pakning
Produktsikkerhed
DKK 670,00
(DKK 55,83 / stk.)
inkl. momsDKK 670,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 106483206062
Udførelse
Bredde60 mm
Tykkelse9 mm
Børstelængde62 mm
VE12 stk.
pr. pakning
Produktsikkerhed
DKK 922,00
(DKK 76,83 / stk.)
inkl. momsDKK 922,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 106483207562
Udførelse
Bredde75 mm
Tykkelse9 mm
Børstelængde62 mm
VE6 stk.
pr. pakning
Produktsikkerhed
DKK 597,00
(DKK 99,50 / stk.)
inkl. momsDKK 597,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Storch, radiatorpensel, radiator pensel, pensel, grå børste, kinabørste, kina bo