Ponal trælim "Super 3" - vandfast - Indhold 120 g til 30 kg - Pris pr. stk.

Indsatsområde
  • Ponal trælim "Super 3" er velegnet til anvendelse i træbearbejdning.
Beskrivelse
  • Ponal trælim "Super 3" er vandfast.
Tekniske data
  • Bredde - 14 til 380 mm
  • Højde - 152 til 390 mm
  • Længde - 156 til 380 mm
  • Volumen - 0,337 til 56,316 cdm
Udførelse (4)
grænse udvælgelse
Udførelse
Bredde
Højde
Længde
Vægt
Volumen
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 902500074070
Udførelse
Udførelse225 g PN 18 S
Bredde20 mm
Højde185 mm
Længde157 mm
Vægt260 g
Volumen0,581 cdm
DKK 146,00
(DKK 648,89 / kg)
inkl. momsDKK 146,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 902500079440
Udførelse
Udførelse550 g PN 10 S
Bredde24 mm
Højde269 mm
Længde219 mm
Vægt0,63 kg
Volumen1,432 cdm
DKK 243,00
(DKK 441,82 / kg)
inkl. momsDKK 243,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 902500071987
Udførelse
Udførelse760 g PN 12 S
Bredde30 mm
Højde243 mm
Længde235 mm
Vægt0,83 kg
Volumen1,704 cdm
DKK 248,00
(DKK 326,32 / kg)
inkl. momsDKK 248,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 902500840637
Udførelse
Udførelse5 kg PN 4 SN
Bredde228 mm
Højde193 mm
Længde236 mm
Vægt5,28 kg
Volumen10,385 cdm
DKK 893,00
(DKK 178,60 / kg)
inkl. momsDKK 893,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: ponal trælim, ponal, trælim, lim, klæbestof, klæbe, "super 3", super 3