Plastikspand 21,0 liter - farve hvid - rund - "Jokey-Euro-Tainer" - type JET 2

Indsatsområde
  • til opbevaring af faste og flydende medier
  • Godkendt til fødevarebrug
Beskrivelse
  • Enkelt-kant-lukkesystem sikrer perfekt tæthed i alle positioner samt let åbning og lukning af beholderen
  • automatiseringsvenlig, stabelbar grundkonstruktion
  • udstyret med sikring mod utilsigtet åbning af låg
Tekniske data
  • ISO-volumen - 21,0 liter
  • Øvre diameter - Ø 327 mm
  • Højde med låg - 332 mm
  • Materiale - PP (polypropylen)
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Volumen
Låg
Hank
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Volumen Låg Hank VE pris ex. moms
950210000211 - Låg - 34 stk.
DKK 524,00
(DKK 15,41 / stk.)
inkl. momsDKK 524,00
plus DKK 120,00 fragt
950210000212 - Låg - Palle / 272 stk.
DKK 4.050,00
(DKK 14,89 / stk.)
inkl. momsDKK 4.050,00
plus DKK 120,00 fragt
950211302132 21,0 liter med låg Metalhank Palle / 272 stk.
DKK 24.000,00
(DKK 88,24 / stk.)
inkl. momsDKK 24.000,00
plus DKK 2.500,00 fragt
950212302131 21,0 liter uden låg Metalhank 34 stk.
DKK 2.410,00
(DKK 70,88 / stk.)
inkl. momsDKK 2.410,00
plus DKK 120,00 fragt
950212302132 21,0 liter uden låg Metalhank Palle / 272 stk.
DKK 14.500,00
(DKK 53,31 / stk.)
inkl. momsDKK 14.500,00
plus DKK 120,00 fragt
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: spand, bæger, plastikspand, plastik spand, plastikspand, plastik spand, fødevarespand