Plastikspand 2,6 l - rund - natur - plastikbøjle - "Jokey-Euro-Tainer" - Type JET

Indsatsområde
  • til opbevaring af faste og flydende medier
  • Godkendt til fødevarebrug
Beskrivelse
  • Lukkesystem med én kant sikrer perfekt tæthed i alle positioner samt let åbning og lukning af beholderen
  • automatiseret, stabelbar grundkonstruktion
  • udstyret med sikring mod at låget løsner sig
Tekniske data
  • ISO-volumen - 2,6 liter
  • øvre diameter - Ø 175 mm
  • Højde med låg - 157 mm
  • Materiale - PP (polypropylen)
  • Bøjle - Plastik PP
Udførelse (9)
grænse udvælgelse
Volumen
Udførelse
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 950112200273
Udførelse
Volumen2,6 liter
Udførelseuden låg
VE40 stk.
DKK 534,00
(DKK 13,35 / stk.)
inkl. momsDKK 534,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 950112200271
Udførelse
Volumen2,6 liter
Udførelseuden låg
VE120 stk.
DKK 1.920,00
(DKK 16,00 / stk.)
inkl. momsDKK 1.920,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 950112200272
Udførelse
Volumen2,6 liter
Udførelseuden låg
VE1200 stk.
DKK 12.000,00
(DKK 10,00 / stk.)
inkl. momsDKK 12.000,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 950111200271
Udførelse
Volumen2,6 liter
Udførelsemed låg
VE40 stk.
DKK 615,00
(DKK 15,38 / stk.)
inkl. momsDKK 615,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 950111200273
Udførelse
Volumen2,6 liter
Udførelsemed låg
VE120 stk.
DKK 2.470,00
(DKK 20,58 / stk.)
inkl. momsDKK 2.470,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 950111200272
Udførelse
Volumen2,6 liter
Udførelsemed låg
VE1200 stk.
DKK 20.600,00
(DKK 17,17 / stk.)
inkl. momsDKK 20.600,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 950110000273
Udførelse
Volumen-
Udførelsekun låg
VE40 stk.
DKK 189,00
(DKK 4,73 / stk.)
inkl. momsDKK 189,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 950110000271
Udførelse
Volumen-
Udførelsekun låg
VE120 stk.
DKK 404,00
(DKK 3,37 / stk.)
inkl. momsDKK 404,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 950110000272
Udførelse
Volumen-
Udførelsekun låg
VE1200 stk.
DKK 4.720,00
(DKK 3,93 / stk.)
inkl. momsDKK 4.720,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: spand, bæger, plastikspand, plastik spand, plastikspand, plastik spand, fødevarespand, JET spand, JOCKEY, Spand rund, Spand natur, Spand 2, 6 l