Plastikspand 10,7 l - rund - natur - plastikbøjle - "Jokey-Euro-Tainer" - Type JET

Indsatsområde
  • til opbevaring af faste og flydende medier
  • Godkendt til fødevarebrug
Beskrivelse
  • Lukkemekanisme med én kant sikrer perfekt tæthed i alle positioner samt nem åbning og lukning af beholderen
  • automatiseringsvenlig, stabelbar grundkonstruktion
  • udstyret med sikring mod lågløft
Tekniske data
  • ISO-volumen - 10,7 liter
  • øvre diameter - Ø 268 mm
  • højde med låg - 264 mm
  • Materiale - PP (polypropylen)
  • Bøjle - plast
Udførelse (7)
grænse udvælgelse
Volumen
Udførelse
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 950111001081
Udførelse
Volumen10,7 liter
Udførelsemed låg
VE25 stk.
DKK 1.110,00
inkl. momsDKK 1.110,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 950012591228
Udførelse
Volumen10,7 liter
Udførelsemed låg
VE1 stk.
DKK 44,90
inkl. momsDKK 44,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 950111101081
Udførelse
Volumen10,7 liter
Udførelsemed låg
VE50 stk.
DKK 2.460,00
(DKK 49,20 / stk.)
inkl. momsDKK 2.460,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 950111201082
Udførelse
Volumen10,7 liter
Udførelsemed låg
VE600 stk.
DKK 21.300,00
(DKK 35,50 / stk.)
inkl. momsDKK 21.300,00
plus DKK 1.000,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 950112201083
Udførelse
Volumen10,7 liter
Udførelseuden låg
VE600 stk.
DKK 16.900,00
(DKK 28,17 / stk.)
inkl. momsDKK 16.900,00
plus DKK 1.000,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 950110001081
Udførelse
Volumen-
Udførelsekun låg
VE50 stk.
DKK 613,00
(DKK 12,26 / stk.)
inkl. momsDKK 613,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 950110001082
Udførelse
Volumen-
Udførelsekun låg
VE600 stk.
DKK 6.260,00
(DKK 10,43 / stk.)
inkl. momsDKK 6.260,00
plus DKK 1.000,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: spand, bæger, plastikspand, plastik spand, plastspand, plast spand, fødevarespand