Piconect-vinkel - stål - materialetykkelse 1,5 mm - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Piconect-vinklen er velegnet til brug i industrien, håndværk og hobbybrug.
Beskrivelse
  • Hullerne er forsænkede indvendigt.
Tekniske data
  • Materiale - stål
  • Materialetykkelse - 1,5 mm
  • Skruehuller - 4 (Ø 3,5 mm)
  • Pris pr. pakke
Udførelse (9)
grænse udvælgelse
Type
A
B
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38245x201667
Udførelse
Typekrom
A30 mm
B15 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 782,00
(DKK 7,82 / stk.)
inkl. momsDKK 782,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x201674
Udførelse
Typemessingbelagt
A30 mm
B15 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 444,00
(DKK 4,44 / stk.)
inkl. momsDKK 444,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x190657
Udførelse
Typehvid
A30 mm
B15 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 571,00
(DKK 5,71 / stk.)
inkl. momsDKK 571,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x201629
Udførelse
Typekrom
A40 mm
B15 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 846,00
(DKK 8,46 / stk.)
inkl. momsDKK 846,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x201636
Udførelse
Typemessingbelagt
A40 mm
B15 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 529,00
(DKK 5,29 / stk.)
inkl. momsDKK 529,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x190633
Udførelse
Typehvid
A40 mm
B15 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 634,00
(DKK 6,34 / stk.)
inkl. momsDKK 634,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x201612
Udførelse
Typekrom
A50 mm
B15 mm
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 165,00
(DKK 8,25 / stk.)
inkl. momsDKK 165,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x201599
Udførelse
Typemessingbelagt
A50 mm
B15 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 592,00
(DKK 5,92 / stk.)
inkl. momsDKK 592,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x190565
Udførelse
Typehvid
A60 mm
B15 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 761,00
(DKK 7,61 / stk.)
inkl. momsDKK 761,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Vinkel, Vormann vinkel, Vinkelbeslag, Beslag, Vormann vinkel, Piconect-vinkel indvendig forsænket, Piconect-vinkel krom, Piconect-vinkel hvid, Vinkel Piconect-vinkel messingbelagt, 000162030C Vormann, 000162030V Vormann, 000162030W Vormann, 00162040C Vormann, 000162040V Vormann, 000162040W Vormann, 00162050C Vormann, 000162050V Vormann, 000162060W Vormann, Piconect-vinkel, Piconect-beslag, Vormann, Hjørnebeslag, Vinkelbeslag