Panoramabrille "Model 659/2" - Stænger justerbare i længden - sort, blå, rød

Indsatsområde
  • Panoramabrille beskytter mod generelle mekaniske risici, slag med hastigheder på 45 m/s, optisk stråling (UV/IR/svejsning), solbeskyttelse
Beskrivelse
  • Stænger justerbare i længden
  • velegnet til mindre hovedstørrelser
Tekniske data
  • Farve stel - sort, rød, blå
  • Pakkestørrelse - 1 stk. og 10 stk.
Udførelse (12)
grænse udvælgelse
Farve stel
Linse
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 754116592101
Udførelse
Farve stelsort
Linsefarveløs PC 2 mm ridsefast + antidug
VE1 stk.
Produktsikkerhed
DKK 35,90
inkl. momsDKK 35,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 754116592102
Udførelse
Farve stelsort
Linsefarveløs PC 2 mm ridsefast + antidug
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 359,00
(DKK 35,90 / stk.)
inkl. momsDKK 359,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 754116592105
Udførelse
Farve stelsort
Linsegrøn PC 2 mm DIN 5 ridsefast
VE1 stk.
Produktsikkerhed
DKK 70,10
inkl. momsDKK 70,10
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 754116592106
Udførelse
Farve stelsort
Linsegrøn PC 2 mm DIN 5 ridsefast
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 621,00
(DKK 62,10 / stk.)
inkl. momsDKK 621,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 754116592107
Udførelse
Farve stelrød
Linsefarveløs PC 2 mm ridsefast + antidug
VE1 stk.
Produktsikkerhed
DKK 35,90
inkl. momsDKK 35,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 754116592108
Udførelse
Farve stelrød
Linsefarveløs PC 2 mm ridsefast + antidug
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 348,00
(DKK 34,80 / stk.)
inkl. momsDKK 348,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 754116592109
Udførelse
Farve stelblå
Linsefarveløs PC 2 mm ridsefast + antidug
VE1 stk.
Produktsikkerhed
DKK 35,90
inkl. momsDKK 35,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 754116592110
Udførelse
Farve stelblå
Linsefarveløs PC 2 mm ridsefast + antidug
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 308,00
(DKK 30,80 / stk.)
inkl. momsDKK 308,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 754116592111
Udførelse
Farve stelsort
Linsegrå UV 400
VE1 stk.
Produktsikkerhed
DKK 35,90
inkl. momsDKK 35,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 754116592112
Udførelse
Farve stelsort
Linsegrå UV 400
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 308,00
(DKK 30,80 / stk.)
inkl. momsDKK 308,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 754116592172
Udførelse
Farve stelblå
Linsemørkerød PC Laser
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 308,00
(DKK 30,80 / stk.)
inkl. momsDKK 308,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 754116592721
Udførelse
Farve stelblå
Linsemørkerød PC Laser
VE1 stk.
Produktsikkerhed
DKK 30,80
inkl. momsDKK 30,80
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Panoramabrille, Panoramabriller, brille, briller, schmerler, sikkerhedsbrille, beskyttelse