Pan-Head-skruer – halvrundt hoved med TZD-stjerne kærv (Torx)

Indsatsområde
  • Universalskruer til alle byggematerialer.
Beskrivelse
  • glidende belægning
Tekniske data
  • Materiale - hærdet stål
  • Farve - gulforzinket
  • Gevind - delgevind
  • Pakkestørrelse - 100 stk. eller 200 stk.
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Skruehoved
Dimensioner Ø x længde
Pakkestørrelse
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Skruehoved Dimensioner Ø x længde Pakkestørrelse pris ex. moms
9281580333535 TZD 15 3,5 x 35 mm 200 stk.
DKK 32,60
(DKK 0,16 / stk.)
inkl. momsDKK 32,60
plus DKK 120,00 fragt
9281580334035 TZD 15 4,0 x 35 mm 200 stk.
DKK 117,00
(DKK 0,59 / stk.)
inkl. momsDKK 117,00
plus DKK 120,00 fragt
9281580335060 TZD 25 5,0 x 60 mm 200 stk.
DKK 130,00
(DKK 0,65 / stk.)
inkl. momsDKK 130,00
plus DKK 120,00 fragt
9281580335080 TZD 25 5,0 x 80 mm 200 stk.
DKK 163,00
(DKK 0,82 / stk.)
inkl. momsDKK 163,00
plus DKK 120,00 fragt
9281580336060 TZD 25 6,0 x 60 mm 100 stk.
DKK 81,30
(DKK 0,81 / stk.)
inkl. momsDKK 81,30
plus DKK 120,00 fragt
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Torx-skrue, Pan-Head-skrue, Torx-skrue, Pan-head-skrue, Skruer, Pan-Head-skruer, Universalskruer, Pan-Head-universalskruer