PP T-slangeverbinder - Ø 3 mm til 15 mm - op til +135°C - emballage à 10 stk. - pris pr. emballage

Indsatsområde
  • T-slangeverbinder til forbindelse af 3 slanger med samme diameter
Beskrivelse
  • til slanger med indvendig diameter 3,0 til 15 mm
  • til forgrening fra en hovedledning eller sammenføring af 2 slanger til én slange
  • brudsikker og fødevaregodkendt
  • god kemisk modstandsdygtighed over for syrer, baser og andre kemikalier
  • Konstruktion slangestuds cylindrisk
Tekniske data
  • Materiale - PP (polypropylen)
  • Temperaturområde - 0°C til 135°C
  • Farve - natur
Udførelse (6)
grænse udvælgelse
Slange-Ø indvendig
Materiale
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 9777187050004
Udførelse
Slange-Ø indvendig4 mm
MaterialePP
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 57,40
(DKK 5,74 / stk.)
inkl. momsDKK 57,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9777187050006
Udførelse
Slange-Ø indvendig6 mm
MaterialePP
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 71,50
(DKK 7,15 / stk.)
inkl. momsDKK 71,50
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9777187050008
Udførelse
Slange-Ø indvendig8 mm
MaterialePP
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 83,10
(DKK 8,31 / stk.)
inkl. momsDKK 83,10
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9777187050010
Udførelse
Slange-Ø indvendig10 mm
MaterialePP
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 95,20
(DKK 9,52 / stk.)
inkl. momsDKK 95,20
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9777187050012
Udførelse
Slange-Ø indvendig12 mm
MaterialePP
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 111,00
(DKK 11,10 / stk.)
inkl. momsDKK 111,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9777187050014
Udførelse
Slange-Ø indvendig14 mm
MaterialePP
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 129,00
(DKK 12,90 / stk.)
inkl. momsDKK 129,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: slangekoblinger, slangekoblinger, Laborkobling, Laborslange, Slangeverbinder, T-fordeler, T-fordeler, T-fordeler plast, T-slangeverbinder, PP, Polypropylen, Bürkle