Kæde-nødled - stål - galvaniseret - selvbetjeningspakket eller i håndværkerpakning - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • Kæde-nødleddet er velegnet til brug i industri, håndværk og hobby.
Beskrivelse
  • Kæde-nødleddet fås selvbetjeningspakket eller i håndværkerpakning.
Tekniske data
  • Materiale - stål
  • Overflade - galvaniseret
  • Pris pr. emballageenhed
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
A
B
C
Emballageenhed
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 9067xx662864
Udførelse
A17 mm
B7 mm
C3 mm
Emballageenhed10 stk. (5 x 2 stk., selvbetjeningspakket)
Produktsikkerhed
DKK 50,70
(DKK 5,07 / stk.)
inkl. momsDKK 50,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9067xx662871
Udførelse
A19 mm
B8 mm
C4 mm
Emballageenhed10 stk. (5 x 2 stk., selvbetjeningspakket)
Produktsikkerhed
DKK 64,50
(DKK 6,45 / stk.)
inkl. momsDKK 64,50
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9067xx662888
Udførelse
A25 mm
B10 mm
C5 mm
Emballageenhed10 stk. (5 x 2 stk., selvbetjeningspakket)
Produktsikkerhed
DKK 35,60
(DKK 3,56 / stk.)
inkl. momsDKK 35,60
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 9067xx662895
Udførelse
A29 mm
B11 mm
C6 mm
Emballageenhed10 stk. (5 x 2 stk., selvbetjeningspakket)
Produktsikkerhed
DKK 72,30
(DKK 7,23 / stk.)
inkl. momsDKK 72,30
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 9067xx662901
Udførelse
A37 mm
B18 mm
C8 mm
Emballageenhed10 stk. (5 x 2 stk., selvbetjeningspakket)
Produktsikkerhed
DKK 152,00
(DKK 15,20 / stk.)
inkl. momsDKK 152,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 14 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Kæde-nødled, Nødled, Nødled galvaniseret, Kæde-nødled galvaniseret, Kæde-nødled, Kæde-nødled, 007900265AV Vormann, 007900266AV Vormann, 007900267AV Vormann, 007900268AV Vormann, 007900269AV Vormann, 007900265HP Vormann, 007900266HP Vormann, 007900268HP Vormann, Vormann, Forbindelsesled til kæder, Kæde-forbindelsesled