Multi-Quick spændebånd - Polyamid - Farve lysegrå - 50-100 styk

Indsatsområde
  • Multi-Quick spændebånd til hurtig montering af plastrør.
Beskrivelse
  • kan sammenbygges
Tekniske data
  • Materiale - Polyamid, halogenfri
  • Farve - lysegrå (RAL 7035)
  • Emballageenhed - 50 stk. eller 100 stk.
Udførelse (3)
grænse udvælgelse
Udførelse
Spændeområde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 381222153718
Udførelse
UdførelseIEC 20
Spændeområde16-20 mm
VE100 stk.
DKK 228,00
(DKK 2,28 / stk.)
inkl. momsDKK 228,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 381222153726
Udførelse
UdførelseIEC 25
Spændeområde20-25 mm
VE50 stk.
DKK 236,00
(DKK 4,72 / stk.)
inkl. momsDKK 236,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 381222153734
Udførelse
UdførelseIEC 32
Spændeområde25-32 mm
VE50 stk.
DKK 553,00
(DKK 11,06 / stk.)
inkl. momsDKK 553,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid uger
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Multi-Quick spændebånd, Quick spændebånd, Rørbøjle, Rørbøjle, Plastspændebånd, Plastspændebånd