Møbelvinkel - stål - indvendigt undersænket - galvaniseret eller messingbelagt - materialetykkelse 2 mm - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • Møbelvinklen er velegnet til brug i industri, håndværk og hobbyprojekter.
Beskrivelse
  • Hullerne er indvendigt undersænkede.
Tekniske data
  • Materiale - stål
  • Materialetykkelse - 2 mm
  • Skruehuller - 4 (Ø 3 mm)
  • Pris pr. emballageenhed
Udførelse (4)
grænse udvælgelse
Type
A
B
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38245x200660
Udførelse
Typegalvaniseret
A25 mm
B10 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 275,00
(DKK 2,75 / stk.)
inkl. momsDKK 275,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x200745
Udførelse
Typegalvaniseret
A40 mm
B10 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 233,00
(DKK 2,33 / stk.)
inkl. momsDKK 233,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x200721
Udførelse
Typemessingbelagt
A40 mm
B10 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 359,00
(DKK 3,59 / stk.)
inkl. momsDKK 359,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x450140
Udførelse
Typemessingbelagt
A40 mm
B10 mm
VE20 stk. (5 x 4 stk., på kort)
Produktsikkerhed
DKK 148,00
(DKK 7,40 / stk.)
inkl. momsDKK 148,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Vinkel, Vinkel Vormann, Vinkelbeslag, Beslag, Vinkel Vormann, Møbelvinkel Vormann, Møbelvinkel indvendigt undersænket, Møbelvinkel messingbelagt, Møbelvinkel galvaniseret, 000185025Z Vormann, 000185030Z Vormann, 000185040Z Vormann, 00185040V Vormann, 092120000 Vormann, 092121000 Vormann, 092122000 Vormann, 092123000 Vormann, 092124000 Vormann, 092125000 Vormann, Vormann, Møbelbeslag, Møbelhjørne, Hjørnevinkel, Hjørnesamling