Malerspartel - stålblad - mål 2 til 10 cm - pakke med 5 stk. - pris pr. pakke - halvfleksibel

Indsatsområde
  • Malerspartlen er velegnet til alt gips- og stukarbejde samt malerarbejde.
Beskrivelse
  • Malerspartlen er halvfleksibel, bukket og forsynet med et trægreb.
Tekniske data
  • Materiale - stålblad
  • Mål - 2 til 10 cm
  • Pakke - 5 stk.
  • Pris pr. pakke
  • halvfleksibel
Udførelse (6)
grænse udvælgelse
Bredde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Bredde VE pris ex. moms
108100321002 2 cm 5 stk. pr. pakke
DKK 153,00
(DKK 30,60 / stk.)
inkl. momsDKK 153,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
108100321004 4 cm 5 stk. pr. pakke
DKK 205,00
(DKK 41,00 / stk.)
inkl. momsDKK 205,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
108100321005 5 cm 5 stk. pr. pakke
DKK 213,00
(DKK 42,60 / stk.)
inkl. momsDKK 213,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
108100321006 6 cm 5 stk. pr. pakke
DKK 222,00
(DKK 44,40 / stk.)
inkl. momsDKK 222,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
108100321008 8 cm 5 stk. pr. pakke
DKK 256,00
(DKK 51,20 / stk.)
inkl. momsDKK 256,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
108100321010 10 cm 5 stk. pr. pakke
DKK 287,00
(DKK 57,40 / stk.)
inkl. momsDKK 287,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Storch, malerspartel, spartel, murerske, gipsspartel, gips-spartel, maler-spartel