Malerspartel - poleret stålblad - fleksibel - mål 4 til 10 cm - PE 12 stk. - pris pr. PE

Indsatsområde
  • Malerspartlen er velegnet til alt gips- og stukarbejde samt til malerarbejde.
Beskrivelse
  • Malerspartlen er fleksibel, med bukket blad og forsynet med trægreb.
Tekniske data
  • Materiale - poleret stålblad
  • Mål - 4 til 10 cm
  • PE - 12 stk.
  • Pris pr. PE
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Bredde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Bredde VE pris ex. moms
108100320802 2 cm 10 stk.
DKK 168,00
(DKK 16,80 / stk.)
inkl. momsDKK 168,00
plus DKK 120,00 fragt
108100320804 4 cm 12 stk. pr. PE
DKK 214,00
(DKK 17,83 / stk.)
inkl. momsDKK 214,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
108100320806 6 cm 12 stk. pr. PE
DKK 283,00
(DKK 23,58 / stk.)
inkl. momsDKK 283,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
108100320808 8 cm 12 stk. pr. PE
DKK 432,00
(DKK 36,00 / stk.)
inkl. momsDKK 432,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
108100320810 10 cm 12 stk. pr. PE
DKK 350,00
(DKK 29,17 / stk.)
inkl. momsDKK 350,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Storch, Spartel, Malerspartel, spartel, murerske, gipsspartel, gips-spartel, Mal