Linsehovedskrue - E-NORMpro - DIN 7985 - forzinket - Pris pr. pakning

Indsatsområde
  • Linsehovedskruen er ideel til universel anvendelse.
Beskrivelse
  • Linsehovedskruen har et krydskærv H (Phillips).
  • Linsehovedskruerne leveres i en salgsemballage med hældeåbning og genlukkeligt låg.
Tekniske data
  • Materiale - galvanisk forzinket
  • Pris pr. pakning
* ISO-mål
Udførelse (34)
grænse udvælgelse
Dimension
dk = Hoveddiameter
k = Hovedhøjde
Bit
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 4317784058308
Udførelse
DimensionM3 x 6 mm
dk = Hoveddiameter6/5,6 mm*
k = Hovedhøjde2,4 mm
Bit1
VE100 stk.
DKK 21,90
(DKK 0,22 / stk.)
inkl. momsDKK 21,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058322
Udførelse
DimensionM3 x 10 mm
dk = Hoveddiameter6/5,6 mm*
k = Hovedhøjde2,4 mm
Bit1
VE100 stk.
DKK 21,90
(DKK 0,22 / stk.)
inkl. momsDKK 21,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058339
Udførelse
DimensionM3 x 12 mm
dk = Hoveddiameter6/5,6 mm*
k = Hovedhøjde2,4 mm
Bit1
VE100 stk.
DKK 23,40
(DKK 0,23 / stk.)
inkl. momsDKK 23,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058346
Udførelse
DimensionM3 x 16 mm
dk = Hoveddiameter6/5,6 mm*
k = Hovedhøjde2,4 mm
Bit1
VE100 stk.
DKK 25,00
(DKK 0,25 / stk.)
inkl. momsDKK 25,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058353
Udførelse
DimensionM3 x 20 mm
dk = Hoveddiameter6/5,6 mm*
k = Hovedhøjde2,4 mm
Bit1
VE100 stk.
DKK 26,50
(DKK 0,27 / stk.)
inkl. momsDKK 26,50
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid uger
Varenr.: 4317784058360
Udførelse
DimensionM3 x 25 mm
dk = Hoveddiameter6/5,6 mm*
k = Hovedhøjde2,4 mm
Bit1
VE100 stk.
DKK 30,40
(DKK 0,30 / stk.)
inkl. momsDKK 30,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058377
Udførelse
DimensionM3 x 30 mm
dk = Hoveddiameter6/5,6 mm*
k = Hovedhøjde2,4 mm
Bit1
VE100 stk.
DKK 28,70
(DKK 0,29 / stk.)
inkl. momsDKK 28,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058384
Udførelse
DimensionM4 x 10 mm
dk = Hoveddiameter8 mm
k = Hovedhøjde3,1 mm
Bit2
VE100 stk.
DKK 28,30
(DKK 0,28 / stk.)
inkl. momsDKK 28,30
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058391
Udførelse
DimensionM4 x 12 mm
dk = Hoveddiameter8 mm
k = Hovedhøjde3,1 mm
Bit2
VE100 stk.
DKK 32,00
(DKK 0,32 / stk.)
inkl. momsDKK 32,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058407
Udførelse
DimensionM4 x 16 mm
dk = Hoveddiameter8 mm
k = Hovedhøjde3,1 mm
Bit2
VE100 stk.
DKK 35,70
(DKK 0,36 / stk.)
inkl. momsDKK 35,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058414
Udførelse
DimensionM4 x 20 mm
dk = Hoveddiameter8 mm
k = Hovedhøjde3,1 mm
Bit2
VE100 stk.
DKK 32,60
(DKK 0,33 / stk.)
inkl. momsDKK 32,60
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058421
Udførelse
DimensionM4 x 25 mm
dk = Hoveddiameter8 mm
k = Hovedhøjde3,1 mm
Bit2
VE100 stk.
DKK 39,60
(DKK 0,40 / stk.)
inkl. momsDKK 39,60
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058438
Udførelse
DimensionM4 x 30 mm
dk = Hoveddiameter8 mm
k = Hovedhøjde3,1 mm
Bit2
VE100 stk.
DKK 40,60
(DKK 0,41 / stk.)
inkl. momsDKK 40,60
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058445
Udførelse
DimensionM4 x 35 mm
dk = Hoveddiameter8 mm
k = Hovedhøjde3,1 mm
Bit2
VE100 stk.
DKK 43,90
(DKK 0,44 / stk.)
inkl. momsDKK 43,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058452
Udførelse
DimensionM4 x 40 mm
dk = Hoveddiameter8 mm
k = Hovedhøjde3,1 mm
Bit2
VE100 stk.
DKK 50,50
(DKK 0,51 / stk.)
inkl. momsDKK 50,50
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058469
Udførelse
DimensionM4 x 50 mm
dk = Hoveddiameter8 mm
k = Hovedhøjde3,1 mm
Bit2
VE100 stk.
DKK 54,00
(DKK 0,54 / stk.)
inkl. momsDKK 54,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058476
Udførelse
DimensionM5 x 16 mm
dk = Hoveddiameter10/9,5 mm*
k = Hovedhøjde3,8/3,7 mm*
Bit2
VE100 stk.
DKK 43,70
(DKK 0,44 / stk.)
inkl. momsDKK 43,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058483
Udførelse
DimensionM5 x 20 mm
dk = Hoveddiameter10/9,5 mm*
k = Hovedhøjde3,8/3,7 mm*
Bit2
VE100 stk.
DKK 48,40
(DKK 0,48 / stk.)
inkl. momsDKK 48,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058490
Udførelse
DimensionM5 x 25 mm
dk = Hoveddiameter10/9,5 mm*
k = Hovedhøjde3,8/3,7 mm*
Bit2
VE100 stk.
DKK 52,30
(DKK 0,52 / stk.)
inkl. momsDKK 52,30
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058506
Udførelse
DimensionM5 x 30 mm
dk = Hoveddiameter10/9,5 mm*
k = Hovedhøjde3,8/3,7 mm*
Bit2
VE100 stk.
DKK 65,40
(DKK 0,65 / stk.)
inkl. momsDKK 65,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058513
Udførelse
DimensionM5 x 35 mm
dk = Hoveddiameter10/9,5 mm*
k = Hovedhøjde3,8/3,7 mm*
Bit2
VE100 stk.
DKK 70,90
(DKK 0,71 / stk.)
inkl. momsDKK 70,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058520
Udførelse
DimensionM5 x 40 mm
dk = Hoveddiameter10/9,5 mm*
k = Hovedhøjde3,8/3,7 mm*
Bit2
VE100 stk.
DKK 55,60
(DKK 0,56 / stk.)
inkl. momsDKK 55,60
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058537
Udførelse
DimensionM5 x 50 mm
dk = Hoveddiameter10/9,5 mm*
k = Hovedhøjde3,8/3,7 mm*
Bit2
VE100 stk.
DKK 79,40
(DKK 0,79 / stk.)
inkl. momsDKK 79,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058544
Udførelse
DimensionM5 x 60 mm
dk = Hoveddiameter10/9,5 mm*
k = Hovedhøjde3,8/3,7 mm*
Bit2
VE50 stk.
DKK 47,10
(DKK 0,94 / stk.)
inkl. momsDKK 47,10
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058551
Udførelse
DimensionM6 x 16 mm
dk = Hoveddiameter12 mm
k = Hovedhøjde4,6 mm
Bit3
VE50 stk.
DKK 36,40
(DKK 0,73 / stk.)
inkl. momsDKK 36,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058568
Udførelse
DimensionM6 x 20 mm
dk = Hoveddiameter12 mm
k = Hovedhøjde4,6 mm
Bit3
VE50 stk.
DKK 41,20
(DKK 0,82 / stk.)
inkl. momsDKK 41,20
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058575
Udførelse
DimensionM6 x 25 mm
dk = Hoveddiameter12 mm
k = Hovedhøjde4,6 mm
Bit3
VE50 stk.
DKK 45,80
(DKK 0,92 / stk.)
inkl. momsDKK 45,80
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058582
Udførelse
DimensionM6 x 30 mm
dk = Hoveddiameter12 mm
k = Hovedhøjde4,6 mm
Bit3
VE50 stk.
DKK 49,10
(DKK 0,98 / stk.)
inkl. momsDKK 49,10
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058599
Udførelse
DimensionM6 x 35 mm
dk = Hoveddiameter12 mm
k = Hovedhøjde4,6 mm
Bit3
VE50 stk.
DKK 56,10
(DKK 1,12 / stk.)
inkl. momsDKK 56,10
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058605
Udførelse
DimensionM6 x 40 mm
dk = Hoveddiameter12 mm
k = Hovedhøjde4,6 mm
Bit3
VE50 stk.
DKK 51,10
(DKK 1,02 / stk.)
inkl. momsDKK 51,10
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058612
Udførelse
DimensionM6 x 50 mm
dk = Hoveddiameter12 mm
k = Hovedhøjde4,6 mm
Bit3
VE50 stk.
DKK 59,80
(DKK 1,20 / stk.)
inkl. momsDKK 59,80
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058629
Udførelse
DimensionM6 x 60 mm
dk = Hoveddiameter12 mm
k = Hovedhøjde4,6 mm
Bit3
VE50 stk.
DKK 69,50
(DKK 1,39 / stk.)
inkl. momsDKK 69,50
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058636
Udførelse
DimensionM6 x 70 mm
dk = Hoveddiameter12 mm
k = Hovedhøjde4,6 mm
Bit3
VE25 stk.
DKK 45,80
(DKK 1,83 / stk.)
inkl. momsDKK 45,80
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4317784058643
Udførelse
DimensionM6 x 80 mm
dk = Hoveddiameter12 mm
k = Hovedhøjde4,6 mm
Bit3
VE25 stk.
DKK 47,80
(DKK 1,91 / stk.)
inkl. momsDKK 47,80
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Linsehovedskrue, linsehovedskrue, linse-skrue, linsehovedskruer, linsehovedskrue din 965, din 965, linsehovedskrue e-norm, linsehovedskrue e-normpro, linsehovedskrue krydskærv, linsehovedskrue krydskærv h, linsehovedskrue krydskærv phillips, linsehovedskrue phillips, linsehovedskrue forzinket, linsehovedskrue galvanisk forzinket, linsehovedskrue nøglevidde iso, linsehovedskrue i salgsemballage, Skrue, Skruer, Linsehovedskruer, Værktøj, Værktøjer