Låsesplitter - metal, galvaniseret - materialetykkelse 4,5 til 11 mm - pris pr. stk. og pr. pakke

Indsatsområde
  • Låsesplitten er ideel som bindetilbehør, for eksempel inden for kvægavl.
Beskrivelse
  • Låsesplitten er fremstillet af metal og er galvaniseret.
Tekniske data
  • Låsesplitter 4,5 mm
  • Låsesplitter 6 mm
  • Låsesplitter 8 mm
  • Låsesplitter 9 mm
  • Låsesplitter 11 mm
  • Låsesplitter selvbetjeningspakke (6 stk.) 4,5 mm
  • Låsesplitter selvbetjeningspakke (6 stk.) 6 mm
  • Låsesplitter selvbetjeningspakke (6 stk.) 8 mm
  • Låsesplitter selvbetjeningspakke (6 stk.) 9 mm
Udførelse (10)
grænse udvælgelse
Mål
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 928530101001
Udførelse
Mål4,5 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 2,75
inkl. momsDKK 2,75
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Mindste bestilling: 100 (= DKK 275,00)
Varenr.: 928530101002
Udførelse
Mål6 mm
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 2,86
inkl. momsDKK 2,86
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Mindste bestilling: 50 (= DKK 143,00)
Varenr.: 928530101003
Udførelse
Mål8 mm
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 3,07
inkl. momsDKK 3,07
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Mindste bestilling: 50 (= DKK 153,50)
Varenr.: 928530101004
Udførelse
Mål9 mm
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 3,07
inkl. momsDKK 3,07
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Mindste bestilling: 50 (= DKK 153,50)
Varenr.: 928530101005
Udførelse
Mål11 mm
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 3,49
inkl. momsDKK 3,49
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Mindste bestilling: 50 (= DKK 174,50)
Varenr.: 928530101006
Udførelse
Mål4,5 mm
VE6 stk.
Produktsikkerhed
DKK 26,40
(DKK 4,40 / stk.)
inkl. momsDKK 26,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928530101007
Udførelse
Mål6 mm
VE6 stk.
Produktsikkerhed
DKK 27,90
(DKK 4,65 / stk.)
inkl. momsDKK 27,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 928530101008
Udførelse
Mål8 mm
VE6 stk.
Produktsikkerhed
DKK 30,00
(DKK 5,00 / stk.)
inkl. momsDKK 30,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928530101009
Udførelse
Mål9 mm
VE6 stk.
Produktsikkerhed
DKK 31,00
(DKK 5,17 / stk.)
inkl. momsDKK 31,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928530101010
Udførelse
Mål11 mm
VE6 stk.
Produktsikkerhed
DKK 32,50
(DKK 5,42 / stk.)
inkl. momsDKK 32,50
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: albert kerbl, Låsesplit, Låsesplitter, Bindetilbehør