Lamelsliber - PFERD - Korund A - Skaft-Ø 6 x 40 mm - Kornstørrelse 60 til 320 - Pris pr. VE

Indsatsområde
  • lamelsliberen er velegnet til brug inden for værktøjs- og formfremstilling, apparat-, beholder- og motorkonstruktion
  • den muliggør finslibningsarbejde på radier, bearbejdning af små og svært tilgængelige flader, slibning af turbineskovle og deres reparation samt bearbejdning af armaturer af ikke-jernholdige metaller og letmetaller
  • lamelsliberen kan anvendes med bøjningsaksler, elektriske ligeslibere og trykluftligeslibere
Beskrivelse
  • fleksibel lamelsliber med et aggressivt Slibemiddel på underlag for en høj materialeaverbejdning
  • det skarpe slibekorn muliggør arbejde uden rester på arbejdsemnets overflade
  • takket være støbekernekonstruktionen muliggør lamelsliberen arbejde tæt på vinkler og kanter på forsiden
  • takket være "PFERDERGONOMICS®" mindskes vibrations-, støj- og støvudviklingen under brug, og arbejdskomforten forbedres
  • for en lang levetid og ensartet slibeydelse bør du anvende en egnet slibeolie
  • lamelsliberen fås som et Slibemiddel, der overholder ISO 3919 (vær opmærksom på udførelsen)
Tekniske data
  • Materiale Slibemiddel - Korund A
  • Skaft-Ø - 6 x 40 mm
  • Mål (D x T) - 3 mm til 80 x 50 mm
  • Skaftlængde - 40 mm
  • Kornstørrelse - 60 til 400
  • anbefalet omdrejningstal - 4800 til 19000 min-¹
  • maks. tilladt omdrejningstal - 9500 til 30500 min-¹
  • anbefalet skærehastighed - 15 til 20 m/s
  • i henhold til norm - ISO 3919 (vær opmærksom på udførelsen)
  • Pris pr. VE
Udførelse (167)
grænse udvælgelse
Betegnelse
Mål (D x T)
Korn
anbefalet omdrejningstal
maks. tilladt omdrejningstal
ISO
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Betegnelse Mål (D x T) Korn anbefalet omdrejningstal maks. tilladt omdrejningstal ISO VE pris ex. moms
658344416086 F 3003/6 A 80 3 mm 80 12000 min-¹ 25400 min-¹ - 10 stk.
DKK 294,00
(DKK 29,40 / stk.)
inkl. momsDKK 294,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344416126 F 3003/6 A 120 3 mm 120 12000 min-¹ 25400 min-¹ - 10 stk.
DKK 294,00
(DKK 29,40 / stk.)
inkl. momsDKK 294,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344416156 F 3003/6 A 150 3 mm 150 12000 min-¹ 25400 min-¹ - 10 stk.
DKK 294,00
(DKK 29,40 / stk.)
inkl. momsDKK 294,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344416186 F 3003/6 A 180 3 mm 180 12000 min-¹ 25400 min-¹ - 10 stk.
DKK 294,00
(DKK 29,40 / stk.)
inkl. momsDKK 294,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344416246 F 3003/6 A 240 3 mm 240 12000 min-¹ 25400 min-¹ - 10 stk.
DKK 294,00
(DKK 29,40 / stk.)
inkl. momsDKK 294,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344416326 F 3003/6 A 320 3 mm 320 12000 min-¹ 25400 min-¹ - 10 stk.
DKK 294,00
(DKK 29,40 / stk.)
inkl. momsDKK 294,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344418066 F 5005/6 A 60 5 mm 60 7000 min-¹ 15200 min-¹ - 10 stk.
DKK 279,00
(DKK 27,90 / stk.)
inkl. momsDKK 279,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344418086 F 5005/6 A 80 5 mm 80 7000 min-¹ 15200 min-¹ - 10 stk.
DKK 279,00
(DKK 27,90 / stk.)
inkl. momsDKK 279,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344418126 F 5005/6 A 120 5 mm 120 7000 min-¹ 15200 min-¹ - 10 stk.
DKK 279,00
(DKK 27,90 / stk.)
inkl. momsDKK 279,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344418156 F 5005/6 A 150 5 mm 150 7000 min-¹ 15200 min-¹ - 10 stk.
DKK 279,00
(DKK 27,90 / stk.)
inkl. momsDKK 279,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344418186 F 5005/6 A 180 5 mm 180 7000 min-¹ 15200 min-¹ - 10 stk.
DKK 279,00
(DKK 27,90 / stk.)
inkl. momsDKK 279,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344418246 F 5005/6 A 240 5 mm 240 7000 min-¹ 15200 min-¹ - 10 stk.
DKK 279,00
(DKK 27,90 / stk.)
inkl. momsDKK 279,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344418326 F 5005/6 A 320 5 mm 320 7000 min-¹ 15200 min-¹ - 10 stk.
DKK 279,00
(DKK 27,90 / stk.)
inkl. momsDKK 279,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344410086 F 2525/6 A 80 25 mm 80 15000 min-¹ 30500 min-¹ - 10 stk.
DKK 238,00
(DKK 23,80 / stk.)
inkl. momsDKK 238,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344410126 F 2525/6 A 120 25 mm 120 15000 min-¹ 30500 min-¹ - 10 stk.
DKK 238,00
(DKK 23,80 / stk.)
inkl. momsDKK 238,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344410156 F 2525/6 A 150 25 mm 150 15000 min-¹ 30500 min-¹ - 10 stk.
DKK 238,00
(DKK 23,80 / stk.)
inkl. momsDKK 238,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344410186 F 2525/6 A 180 25 mm 180 15000 min-¹ 30500 min-¹ - 10 stk.
DKK 238,00
(DKK 23,80 / stk.)
inkl. momsDKK 238,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344411066 F 3030/6 A 60 30 mm 60 12000 min-¹ 25400 min-¹ - 10 stk.
DKK 271,00
(DKK 27,10 / stk.)
inkl. momsDKK 271,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344411086 F 3030/6 A 80 30 mm 80 12000 min-¹ 25400 min-¹ - 10 stk.
DKK 271,00
(DKK 27,10 / stk.)
inkl. momsDKK 271,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344411126 F 3030/6 A 120 30 mm 120 12000 min-¹ 25400 min-¹ - 10 stk.
DKK 271,00
(DKK 27,10 / stk.)
inkl. momsDKK 271,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344411156 F 3030/6 A 150 30 mm 150 12000 min-¹ 25400 min-¹ - 10 stk.
DKK 271,00
(DKK 27,10 / stk.)
inkl. momsDKK 271,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344411186 F 3030/6 A 180 30 mm 180 12000 min-¹ 25400 min-¹ - 10 stk.
DKK 271,00
(DKK 27,10 / stk.)
inkl. momsDKK 271,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344411246 F 3030/6 A 240 30 mm 240 12000 min-¹ 25400 min-¹ - 10 stk.
DKK 271,00
(DKK 27,10 / stk.)
inkl. momsDKK 271,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344411326 F 3030/6 A 320 30 mm 320 12000 min-¹ 25400 min-¹ - 10 stk.
DKK 271,00
(DKK 27,10 / stk.)
inkl. momsDKK 271,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344400086 F 2010/6 A 80 20 x 10 mm 80 19000 min-¹ 38100 min-¹ - 10 stk.
DKK 187,00
(DKK 18,70 / stk.)
inkl. momsDKK 187,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344400126 F 2010/6 A 120 20 x 10 mm 120 19000 min-¹ 38100 min-¹ - 10 stk.
DKK 187,00
(DKK 18,70 / stk.)
inkl. momsDKK 187,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344400156 F 2010/6 A 150 20 x 10 mm 150 19000 min-¹ 38100 min-¹ - 10 stk.
DKK 187,00
(DKK 18,70 / stk.)
inkl. momsDKK 187,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344400186 F 2010/6 A 180 20 x 10 mm 180 19000 min-¹ 38100 min-¹ - 10 stk.
DKK 187,00
(DKK 18,70 / stk.)
inkl. momsDKK 187,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344405086 F 2510/6 A 80 25 x 10 mm 80 15000 min-¹ 30500 min-¹ - 10 stk.
DKK 201,00
(DKK 20,10 / stk.)
inkl. momsDKK 201,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344405126 F 2510/6 A 120 25 x 10 mm 120 15000 min-¹ 30500 min-¹ - 10 stk.
DKK 201,00
(DKK 20,10 / stk.)
inkl. momsDKK 201,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344405186 F 2510/6 A 180 25 x 10 mm 180 15000 min-¹ 30500 min-¹ - 10 stk.
DKK 201,00
(DKK 20,10 / stk.)
inkl. momsDKK 201,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344415086 F 2520/6 A 80 25 x 20 mm 80 15000 min-¹ 30500 min-¹ - 10 stk.
DKK 221,00
(DKK 22,10 / stk.)
inkl. momsDKK 221,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344406086 F 2515/6 A 80 25 x 15 mm 80 15000 min-¹ 30500 min-¹ - 10 stk.
DKK 204,00
(DKK 20,40 / stk.)
inkl. momsDKK 204,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344406126 F 2515/6 A 120 25 x 15 mm 120 15000 min-¹ 30500 min-¹ - 10 stk.
DKK 204,00
(DKK 20,40 / stk.)
inkl. momsDKK 204,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344406156 F 2515/6 A 150 25 x 15 mm 150 15000 min-¹ 30500 min-¹ - 10 stk.
DKK 204,00
(DKK 20,40 / stk.)
inkl. momsDKK 204,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344406186 F 2515/6 A 180 25 x 15 mm 180 15000 min-¹ 30500 min-¹ - 10 stk.
DKK 204,00
(DKK 20,40 / stk.)
inkl. momsDKK 204,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344415126 F 2520/6 A 120 25 x 20 mm 120 15000 min-¹ 30500 min-¹ - 10 stk.
DKK 221,00
(DKK 22,10 / stk.)
inkl. momsDKK 221,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344415186 F 2520/6 A 180 25 x 20 mm 180 15000 min-¹ 30500 min-¹ - 10 stk.
DKK 221,00
(DKK 22,10 / stk.)
inkl. momsDKK 221,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344401066 F 3005/6 A 60 30 x 5 mm 60 12000 min-¹ 25400 min-¹ - 10 stk.
DKK 184,00
(DKK 18,40 / stk.)
inkl. momsDKK 184,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344401086 F 3005/6 A 80 30 x 5 mm 80 12000 min-¹ 25400 min-¹ - 10 stk.
DKK 184,00
(DKK 18,40 / stk.)
inkl. momsDKK 184,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344401126 F 3005/6 A 120 30 x 5 mm 120 12000 min-¹ 25400 min-¹ - 10 stk.
DKK 184,00
(DKK 18,40 / stk.)
inkl. momsDKK 184,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344401156 F 3005/6 A 150 30 x 5 mm 150 12000 min-¹ 25400 min-¹ - 10 stk.
DKK 184,00
(DKK 18,40 / stk.)
inkl. momsDKK 184,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344401186 F 3005/6 A 180 30 x 5 mm 180 12000 min-¹ 25400 min-¹ - 10 stk.
DKK 184,00
(DKK 18,40 / stk.)
inkl. momsDKK 184,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344401246 F 3005/6 A 240 30 x 5 mm 240 12000 min-¹ 25400 min-¹ - 10 stk.
DKK 184,00
(DKK 18,40 / stk.)
inkl. momsDKK 184,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344401326 F 3005/6 A 320 30 x 5 mm 320 12000 min-¹ 25400 min-¹ - 10 stk.
DKK 184,00
(DKK 18,40 / stk.)
inkl. momsDKK 184,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344402066 F 3010/6 A 60 30 x 10 mm 60 12000 min-¹ 25400 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 203,00
(DKK 20,30 / stk.)
inkl. momsDKK 203,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344402086 F 3010/6 A 80 30 x 10 mm 80 12000 min-¹ 25400 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 203,00
(DKK 20,30 / stk.)
inkl. momsDKK 203,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344402126 F 3010/6 A 120 30 x 10 mm 120 12000 min-¹ 25400 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 203,00
(DKK 20,30 / stk.)
inkl. momsDKK 203,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344402156 F 3010/6 A 150 30 x 10 mm 150 12000 min-¹ 25400 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 203,00
(DKK 20,30 / stk.)
inkl. momsDKK 203,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344402186 F 3010/6 A 180 30 x 10 mm 180 12000 min-¹ 25400 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 203,00
(DKK 20,30 / stk.)
inkl. momsDKK 203,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344402246 F 3010/6 A 240 30 x 10 mm 240 12000 min-¹ 25400 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 203,00
(DKK 20,30 / stk.)
inkl. momsDKK 203,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344402326 F 3010/6 A 320 30 x 10 mm 320 12000 min-¹ 25400 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 203,00
(DKK 20,30 / stk.)
inkl. momsDKK 203,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344402406 F 3010/6 A 400 30 x 10 mm 400 12000 min-¹ 25400 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 213,00
(DKK 21,30 / stk.)
inkl. momsDKK 213,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344409066 F 3015/6 A 60 30 x 15 mm 60 12000 min-¹ 25400 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 218,00
(DKK 21,80 / stk.)
inkl. momsDKK 218,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344409086 F 3015/6 A 80 30 x 15 mm 80 12000 min-¹ 25400 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 218,00
(DKK 21,80 / stk.)
inkl. momsDKK 218,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344409126 F 3015/6 A 120 30 x 15 mm 120 12000 min-¹ 25400 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 218,00
(DKK 21,80 / stk.)
inkl. momsDKK 218,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344409156 F 3015/6 A 150 30 x 15 mm 150 12000 min-¹ 25400 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 218,00
(DKK 21,80 / stk.)
inkl. momsDKK 218,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344409186 F 3015/6 A 180 30 x 15 mm 180 12000 min-¹ 25400 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 218,00
(DKK 21,80 / stk.)
inkl. momsDKK 218,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344409246 F 3015/6 A 240 30 x 15 mm 240 12000 min-¹ 25400 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 218,00
(DKK 21,80 / stk.)
inkl. momsDKK 218,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344409326 F 3015/6 A 320 30 x 15 mm 320 12000 min-¹ 25400 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 218,00
(DKK 21,80 / stk.)
inkl. momsDKK 218,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344403066 F 4010/6 A 60 40 x 10 mm 60 9600 min-¹ 19100 min-¹ - 10 stk.
DKK 230,00
(DKK 23,00 / stk.)
inkl. momsDKK 230,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344403086 F 4010/6 A 80 40 x 10 mm 80 9600 min-¹ 19100 min-¹ - 10 stk.
DKK 230,00
(DKK 23,00 / stk.)
inkl. momsDKK 230,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344403126 F 4010/6 A 120 40 x 10 mm 120 9600 min-¹ 19100 min-¹ - 10 stk.
DKK 230,00
(DKK 23,00 / stk.)
inkl. momsDKK 230,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344403156 F 4010/6 A 150 40 x 10 mm 150 9600 min-¹ 19100 min-¹ - 10 stk.
DKK 230,00
(DKK 23,00 / stk.)
inkl. momsDKK 230,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344403186 F 4010/6 A 180 40 x 10 mm 180 9600 min-¹ 19100 min-¹ - 10 stk.
DKK 230,00
(DKK 23,00 / stk.)
inkl. momsDKK 230,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344403246 F 4010/6 A 240 40 x 10 mm 240 9600 min-¹ 19100 min-¹ - 10 stk.
DKK 230,00
(DKK 23,00 / stk.)
inkl. momsDKK 230,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344404066 F 4015/6 A 60 40 x 15 mm 60 9600 min-¹ 19100 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 245,00
(DKK 24,50 / stk.)
inkl. momsDKK 245,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344404086 F 4015/6 A 80 40 x 15 mm 80 9600 min-¹ 19100 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 245,00
(DKK 24,50 / stk.)
inkl. momsDKK 245,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344404126 F 4015/6 A 120 40 x 15 mm 120 9600 min-¹ 19100 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 245,00
(DKK 24,50 / stk.)
inkl. momsDKK 245,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344404156 F 4015/6 A 150 40 x 15 mm 150 9600 min-¹ 19100 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 245,00
(DKK 24,50 / stk.)
inkl. momsDKK 245,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344404186 F 4015/6 A 180 40 x 15 mm 180 9600 min-¹ 19100 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 245,00
(DKK 24,50 / stk.)
inkl. momsDKK 245,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344404246 F 4015/6 A 240 40 x 15 mm 240 9600 min-¹ 19100 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 245,00
(DKK 24,50 / stk.)
inkl. momsDKK 245,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344404326 F 4015/6 A 320 40 x 15 mm 320 9600 min-¹ 19100 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 245,00
(DKK 24,50 / stk.)
inkl. momsDKK 245,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344408046 F 4020/6 A 40 40 x 20 mm 40 9600 min-¹ 19100 min-¹ 3919 1 stk.
DKK 279,00
(DKK 27,90 / stk.)
inkl. momsDKK 279,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344408126 F 4020/6 A 120 40 x 20 mm 120 9600 min-¹ 19100 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 279,00
(DKK 27,90 / stk.)
inkl. momsDKK 279,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344408156 F 4020/6 A 150 40 x 20 mm 150 9600 min-¹ 19100 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 279,00
(DKK 27,90 / stk.)
inkl. momsDKK 279,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344408186 F 4020/6 A 180 40 x 20 mm 180 9600 min-¹ 19100 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 279,00
(DKK 27,90 / stk.)
inkl. momsDKK 279,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344408246 F 4020/6 A 240 40 x 20 mm 240 9600 min-¹ 19100 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 279,00
(DKK 27,90 / stk.)
inkl. momsDKK 279,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344505066 F 5010/6 A 60 50 x 10 mm 60 7000 min-¹ 15200 min-¹ - 10 stk.
DKK 242,00
(DKK 24,20 / stk.)
inkl. momsDKK 242,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344505086 F 5010/6 A 80 50 x 10 mm 80 7000 min-¹ 15200 min-¹ - 10 stk.
DKK 215,00
(DKK 21,50 / stk.)
inkl. momsDKK 215,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344505126 F 5010/6 A 120 50 x 10 mm 120 7000 min-¹ 15200 min-¹ - 10 stk.
DKK 242,00
(DKK 24,20 / stk.)
inkl. momsDKK 242,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344505156 F 5010/6 A 150 50 x 10 mm 150 7000 min-¹ 15200 min-¹ - 10 stk.
DKK 242,00
(DKK 24,20 / stk.)
inkl. momsDKK 242,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344505186 F 5010/6 A 180 50 x 10 mm 180 7000 min-¹ 15200 min-¹ - 10 stk.
DKK 242,00
(DKK 24,20 / stk.)
inkl. momsDKK 242,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344505246 F 5010/6 A 240 50 x 10 mm 240 7000 min-¹ 15200 min-¹ - 10 stk.
DKK 242,00
(DKK 24,20 / stk.)
inkl. momsDKK 242,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344505326 F 5010/6 A 320 50 x 10 mm 320 7000 min-¹ 15200 min-¹ - 10 stk.
DKK 242,00
(DKK 24,20 / stk.)
inkl. momsDKK 242,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344506066 F 5015/6 A 60 50 x 15 mm 60 7000 min-¹ 15200 min-¹ - 10 stk.
DKK 290,00
(DKK 29,00 / stk.)
inkl. momsDKK 290,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344506086 F 5015/6 A 80 50 x 15 mm 80 7000 min-¹ 15200 min-¹ - 10 stk.
DKK 290,00
(DKK 29,00 / stk.)
inkl. momsDKK 290,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344506126 F 5015/6 A 120 50 x 15 mm 120 7000 min-¹ 15200 min-¹ - 10 stk.
DKK 290,00
(DKK 29,00 / stk.)
inkl. momsDKK 290,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344506156 F 5015/6 A 150 50 x 15 mm 150 7000 min-¹ 15200 min-¹ - 10 stk.
DKK 290,00
(DKK 29,00 / stk.)
inkl. momsDKK 290,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344506186 F 5015/6 A 180 50 x 15 mm 180 7000 min-¹ 15200 min-¹ - 10 stk.
DKK 290,00
(DKK 29,00 / stk.)
inkl. momsDKK 290,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344506246 F 5015/6 A 240 50 x 15 mm 240 7000 min-¹ 15200 min-¹ - 10 stk.
DKK 290,00
(DKK 29,00 / stk.)
inkl. momsDKK 290,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344506326 F 5015/6 A 320 50 x 15 mm 320 7000 min-¹ 15200 min-¹ - 10 stk.
DKK 290,00
(DKK 29,00 / stk.)
inkl. momsDKK 290,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344504126 F 5020/6 A 120 50 x 20 mm 120 7000 min-¹ 15200 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 296,00
(DKK 29,60 / stk.)
inkl. momsDKK 296,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344504156 F 5020/6 A 150 50 x 20 mm 150 7000 min-¹ 15200 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 296,00
(DKK 29,60 / stk.)
inkl. momsDKK 296,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344504186 F 5020/6 A 180 50 x 20 mm 180 7000 min-¹ 15200 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 296,00
(DKK 29,60 / stk.)
inkl. momsDKK 296,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344504326 F 5020/6 A 320 50 x 20 mm 320 7000 min-¹ 15200 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 296,00
(DKK 29,60 / stk.)
inkl. momsDKK 296,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344411546 F 5030/6 A 40 50 x 30 mm 40 7000 min-¹ 15200 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 345,00
(DKK 34,50 / stk.)
inkl. momsDKK 345,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344503086 F 5030/6 A 80 50 x 30 mm 80 7000 min-¹ 15200 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 345,00
(DKK 34,50 / stk.)
inkl. momsDKK 345,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344503066 F 5030/6 A 60 50 x 30 mm 60 7000 min-¹ 15200 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 345,00
(DKK 34,50 / stk.)
inkl. momsDKK 345,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344503126 F 5030/6 A 120 50 x 30 mm 120 7000 min-¹ 15200 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 345,00
(DKK 34,50 / stk.)
inkl. momsDKK 345,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344503156 F 5030/6 A 150 50 x 30 mm 150 7000 min-¹ 15200 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 345,00
(DKK 34,50 / stk.)
inkl. momsDKK 345,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344503186 F 5030/6 A 180 50 x 30 mm 180 7000 min-¹ 15200 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 345,00
(DKK 34,50 / stk.)
inkl. momsDKK 345,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344503246 F 5030/6 A 240 50 x 30 mm 240 7000 min-¹ 15200 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 345,00
(DKK 34,50 / stk.)
inkl. momsDKK 345,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344503326 F 5030/6 A 320 50 x 30 mm 320 7000 min-¹ 15200 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 345,00
(DKK 34,50 / stk.)
inkl. momsDKK 345,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344419066 F 6005/6 A 60 60 x 5 mm 60 6300 min-¹ 12700 min-¹ - 10 stk.
DKK 314,00
(DKK 31,40 / stk.)
inkl. momsDKK 314,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344419086 F 6005/6 A 80 60 x 5 mm 80 6300 min-¹ 12700 min-¹ - 10 stk.
DKK 314,00
(DKK 31,40 / stk.)
inkl. momsDKK 314,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344419126 F 6005/6 A 120 60 x 5 mm 120 6300 min-¹ 12700 min-¹ - 10 stk.
DKK 314,00
(DKK 31,40 / stk.)
inkl. momsDKK 314,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344419156 F 6005/6 A 150 60 x 5 mm 150 6300 min-¹ 12700 min-¹ - 10 stk.
DKK 314,00
(DKK 31,40 / stk.)
inkl. momsDKK 314,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344419186 F 6005/6 A 180 60 x 5 mm 180 6300 min-¹ 12700 min-¹ - 10 stk.
DKK 314,00
(DKK 31,40 / stk.)
inkl. momsDKK 314,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344419246 F 6005/6 A 240 60 x 5 mm 240 6300 min-¹ 12700 min-¹ - 10 stk.
DKK 314,00
(DKK 31,40 / stk.)
inkl. momsDKK 314,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344419326 F 6005/6 A 320 60 x 5 mm 320 6300 min-¹ 12700 min-¹ - 10 stk.
DKK 314,00
(DKK 31,40 / stk.)
inkl. momsDKK 314,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344507066 F 6015/6 A 60 60 x 15 mm 60 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 296,00
(DKK 29,60 / stk.)
inkl. momsDKK 296,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344507086 F 6015/6 A 80 60 x 15 mm 80 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 296,00
(DKK 29,60 / stk.)
inkl. momsDKK 296,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344507126 F 6015/6 A 120 60 x 15 mm 120 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 296,00
(DKK 29,60 / stk.)
inkl. momsDKK 296,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344507156 F 6015/6 A 150 60 x 15 mm 150 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 296,00
(DKK 29,60 / stk.)
inkl. momsDKK 296,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344507246 F 6015/6 A 240 60 x 15 mm 240 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 296,00
(DKK 29,60 / stk.)
inkl. momsDKK 296,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344507326 F 6015/6 A 320 60 x 15 mm 320 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 296,00
(DKK 29,60 / stk.)
inkl. momsDKK 296,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344508066 F 6020/6 A 60 60 x 20 mm 60 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 338,00
(DKK 33,80 / stk.)
inkl. momsDKK 338,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344508086 F 6020/6 A 80 60 x 20 mm 80 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 338,00
(DKK 33,80 / stk.)
inkl. momsDKK 338,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344508126 F 6020/6 A 120 60 x 20 mm 120 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 338,00
(DKK 33,80 / stk.)
inkl. momsDKK 338,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344508156 F 6020/6 A 150 60 x 20 mm 150 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 338,00
(DKK 33,80 / stk.)
inkl. momsDKK 338,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344508246 F 6020/6 A 240 60 x 20 mm 240 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 338,00
(DKK 33,80 / stk.)
inkl. momsDKK 338,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344508326 F 6020/6 A 320 60 x 20 mm 320 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 338,00
(DKK 33,80 / stk.)
inkl. momsDKK 338,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344509046 F 6030/6 A 40 60 x 30 mm 40 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 367,00
(DKK 36,70 / stk.)
inkl. momsDKK 367,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344509126 F 6030/6 A 120 60 x 30 mm 120 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 367,00
(DKK 36,70 / stk.)
inkl. momsDKK 367,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344509156 F 6030/6 A 150 60 x 30 mm 150 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 367,00
(DKK 36,70 / stk.)
inkl. momsDKK 367,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344509186 F 6030/6 A 180 60 x 30 mm 180 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 367,00
(DKK 36,70 / stk.)
inkl. momsDKK 367,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344509246 F 6030/6 A 240 60 x 30 mm 240 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 367,00
(DKK 36,70 / stk.)
inkl. momsDKK 367,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344509326 F 6030/6 A 320 60 x 30 mm 320 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 367,00
(DKK 36,70 / stk.)
inkl. momsDKK 367,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344509406 F 6030/6 A 400 60 x 30 mm 400 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 384,00
(DKK 38,40 / stk.)
inkl. momsDKK 384,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344510066 F 6040/6 A 60 60 x 40 mm 60 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 437,00
(DKK 43,70 / stk.)
inkl. momsDKK 437,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344510086 F 6040/6 A 80 60 x 40 mm 80 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 437,00
(DKK 43,70 / stk.)
inkl. momsDKK 437,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344510126 F 6040/6 A 120 60 x 40 mm 120 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 437,00
(DKK 43,70 / stk.)
inkl. momsDKK 437,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344510156 F 6040/6 A 150 60 x 40 mm 150 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 437,00
(DKK 43,70 / stk.)
inkl. momsDKK 437,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344510246 F 6040/6 A 240 60 x 40 mm 240 6300 min-¹ 12700 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 437,00
(DKK 43,70 / stk.)
inkl. momsDKK 437,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344511046 F 6050/6 A 40 60 x 50 mm 40 6300 min-¹ 12700 min-¹ - 10 stk.
DKK 506,00
(DKK 50,60 / stk.)
inkl. momsDKK 506,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344511066 F 6050/6 A 60 60 x 50 mm 60 6300 min-¹ 12700 min-¹ - 10 stk.
DKK 506,00
(DKK 50,60 / stk.)
inkl. momsDKK 506,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344511086 F 6050/6 A 80 60 x 50 mm 80 6300 min-¹ 12700 min-¹ - 10 stk.
DKK 506,00
(DKK 50,60 / stk.)
inkl. momsDKK 506,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344511126 F 6050/6 A 120 60 x 50 mm 120 6300 min-¹ 12700 min-¹ - 10 stk.
DKK 506,00
(DKK 50,60 / stk.)
inkl. momsDKK 506,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344511156 F 6050/6 A 150 60 x 50 mm 150 6300 min-¹ 12700 min-¹ - 10 stk.
DKK 506,00
(DKK 50,60 / stk.)
inkl. momsDKK 506,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344511246 F 6050/6 A 240 60 x 50 mm 240 6300 min-¹ 12700 min-¹ 10 stk.
DKK 506,00
(DKK 50,60 / stk.)
inkl. momsDKK 506,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344511326 F 6050/6 A 320 60 x 50 mm 320 6300 min-¹ 12700 min-¹ - 10 stk.
DKK 506,00
(DKK 50,60 / stk.)
inkl. momsDKK 506,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344512066 F 8015/6 A 60 80 x 15 mm 60 4800 min-¹ 9500 min-¹ - 10 stk.
DKK 369,00
(DKK 36,90 / stk.)
inkl. momsDKK 369,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344512086 F 8015/6 A 80 80 x 15 mm 80 4800 min-¹ 9500 min-¹ - 10 stk.
DKK 369,00
(DKK 36,90 / stk.)
inkl. momsDKK 369,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344512126 F 8015/6 A 120 80 x 15 mm 120 4800 min-¹ 9500 min-¹ - 10 stk.
DKK 369,00
(DKK 36,90 / stk.)
inkl. momsDKK 369,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344512156 F 8015/6 A 150 80 x 15 mm 150 4800 min-¹ 9500 min-¹ - 10 stk.
DKK 369,00
(DKK 36,90 / stk.)
inkl. momsDKK 369,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344513066 F 8020/6 A 60 80 x 20 mm 60 4800 min-¹ 9500 min-¹ - 10 stk.
DKK 404,00
(DKK 40,40 / stk.)
inkl. momsDKK 404,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344513086 F 8020/6 A 80 80 x 20 mm 80 4800 min-¹ 9500 min-¹ - 10 stk.
DKK 404,00
(DKK 40,40 / stk.)
inkl. momsDKK 404,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344513126 F 8020/6 A 120 80 x 20 mm 120 4800 min-¹ 9500 min-¹ - 10 stk.
DKK 404,00
(DKK 40,40 / stk.)
inkl. momsDKK 404,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344513156 F 8020/6 A 150 80 x 20 mm 150 4800 min-¹ 9500 min-¹ - 10 stk.
DKK 404,00
(DKK 40,40 / stk.)
inkl. momsDKK 404,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344514046 F 8030/6 A 40 80 x 30 mm 40 4800 min-¹ 9500 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 511,00
(DKK 51,10 / stk.)
inkl. momsDKK 511,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344514066 F 8030/6 A 60 80 x 30 mm 60 4800 min-¹ 9500 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 511,00
(DKK 51,10 / stk.)
inkl. momsDKK 511,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344514086 F 8030/6 A 80 80 x 30 mm 80 4800 min-¹ 9500 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 511,00
(DKK 51,10 / stk.)
inkl. momsDKK 511,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344514126 F 8030/6 A 120 80 x 30 mm 120 4800 min-¹ 9500 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 511,00
(DKK 51,10 / stk.)
inkl. momsDKK 511,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344514156 F 8030/6 A 150 80 x 30 mm 150 4800 min-¹ 9500 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 511,00
(DKK 51,10 / stk.)
inkl. momsDKK 511,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344514246 F 8030/6 A 240 80 x 30 mm 240 4800 min-¹ 9500 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 511,00
(DKK 51,10 / stk.)
inkl. momsDKK 511,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344514326 F 8030/6 A 320 80 x 30 mm 320 4800 min-¹ 9500 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 511,00
(DKK 51,10 / stk.)
inkl. momsDKK 511,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344515066 F 8040/6 A 60 80 x 40 mm 60 4800 min-¹ 9500 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 638,00
(DKK 63,80 / stk.)
inkl. momsDKK 638,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344515086 F 8040/6 A 80 80 x 40 mm 80 4800 min-¹ 9500 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 638,00
(DKK 63,80 / stk.)
inkl. momsDKK 638,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344515126 F 8040/6 A 120 80 x 40 mm 120 4800 min-¹ 9500 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 638,00
(DKK 63,80 / stk.)
inkl. momsDKK 638,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344515156 F 8040/6 A 150 80 x 40 mm 150 4800 min-¹ 9500 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 638,00
(DKK 63,80 / stk.)
inkl. momsDKK 638,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344515246 F 8040/6 A 240 80 x 40 mm 240 4800 min-¹ 9500 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 638,00
(DKK 63,80 / stk.)
inkl. momsDKK 638,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344516046 F 8050/6 A 40 80 x 50 mm 40 4800 min-¹ 9500 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 708,00
(DKK 70,80 / stk.)
inkl. momsDKK 708,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344516126 F 8050/6 A 120 80 x 50 mm 120 4800 min-¹ 9500 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 708,00
(DKK 70,80 / stk.)
inkl. momsDKK 708,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344516156 F 8050/6 A 150 80 x 50 mm 150 4800 min-¹ 9500 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 708,00
(DKK 70,80 / stk.)
inkl. momsDKK 708,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344516246 F 8050/6 A 240 80 x 50 mm 240 4800 min-¹ 9500 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 708,00
(DKK 70,80 / stk.)
inkl. momsDKK 708,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
658344516326 F 8050/6 A 320 80 x 50 mm 320 4800 min-¹ 9500 min-¹ 3919 10 stk.
DKK 708,00
(DKK 70,80 / stk.)
inkl. momsDKK 708,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Lamelsliber, Lamelsliber, Lamelsliber, Lamelsliber, Lamelsliber, Lamelsliber, Lamelslibeskive, Lamelslibeskive, Lamelslibeskive, Lamelslibeskiver, Lamelslibeskive, Lamelslibeskiver, Lamelslibeskive, Lamelslibeskiver, Lamelslibeskive, Lamelslibeskiver, Lamelslibeskive, Lamelslibeskiver, PFERD lamelsliber, PFERD lamelsliber, Korundlamelsliber, Korundlamelsliber, Slibemidler, Slibemiddel, Slibemiddel, fleksibel lamelsliber, fleksibel lamelsliber, fleksibelt Slibemiddel, Slibemiddel af korund, Korund, Værktøjsfremstilling, Formfremstilling, Apparatkonstruktion, Beholderkonstruktion, Motorkonstruktion, finslibning, slibning, bearbejde, overfladebearbejdning, Bøjningsaksler, Ligesliber, Trykluftligesliber