Lamelslibehjul SM 611 W - Ø 165 mm - Bredde 25 til 50 mm - Boring 25,4 mm - Korn 40 til 180 - Korund - VE 3 til 5 stk. - Pris pr. VE

Indsatsområde
  • Lamelslibehjulet SM 611 W er særdeles velegnet til brug med maling, lak, spartelmasse, træ, plast og metal.
Beskrivelse
  • Lamelslibehjulet SM 611 W udmærker sig ved et ensartet slibebillede.
  • Lamelslibehjulet kan anvendes universelt på alle materialer og tilpasser sig optimalt emnets kontur.
Tekniske data
  • Binding - Kunstharpiks
  • Korntype - Korund
  • Diameter - 165 mm
  • Bredde - 25 til 50 mm
  • Boring - 25,4 mm
  • Korn - 40 til 180
  • VE - 3 til 5 stk.
  • Pris pr. VE
Udførelse (6)
grænse udvælgelse
Bredde
Korn
Emballageenhed
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 658422159700
Udførelse
Bredde25
Korn40
Emballageenhed5 stk.
DKK 1.650,00
(DKK 330,00 / stk.)
inkl. momsDKK 1.650,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658422159600
Udførelse
Bredde25
Korn60
Emballageenhed5 stk.
DKK 1.650,00
(DKK 330,00 / stk.)
inkl. momsDKK 1.650,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658422159500
Udførelse
Bredde25
Korn80
Emballageenhed5 stk.
DKK 1.810,00
(DKK 362,00 / stk.)
inkl. momsDKK 1.810,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658422159300
Udførelse
Bredde25
Korn120
Emballageenhed5 stk.
DKK 1.810,00
(DKK 362,00 / stk.)
inkl. momsDKK 1.810,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658422159100
Udførelse
Bredde25
Korn180
Emballageenhed5 stk.
DKK 2.120,00
(DKK 424,00 / stk.)
inkl. momsDKK 2.120,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658724115600
Udførelse
Bredde50 mm
Korn40
Emballageenhed3 stk.
DKK 1.500,00
(DKK 500,00 / stk.)
inkl. momsDKK 1.500,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Mop, SM 611 W, SM 611 W Mop, Lamelslibehjul, klingspor, korund