L-profil-konsol - galvaniseret - 120 x 70 x 37 til 680 x 170 x 81 mm - VE 5 stk. - pris pr. VE

Indsatsområde
  • L-konsollen er særligt velegnet til boligen.
Beskrivelse
  • L-profil-konsollen er galvaniseret.
Tekniske data
  • Dimensioner (længde A x B x C) - 120 x 70 x 37 til 680 x 170 x 81 mm
  • Antal skruer - 3 (Ø 5 til 8 mm), 2/3 (Ø 4 til 5 mm)
  • Emballageenhed - 5 stk.
  • Pris pr. VE
Udførelse (9)
grænse udvælgelse
Dimensioner (længde A x B x C)
Antal skruer
Emballageenhed
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Dimensioner (længde A x B x C) Antal skruer Emballageenhed pris ex. moms
38245x272872 120 x 70 x 37 mm 3 (Ø 5 mm), 2 (Ø 4 mm) 5 stk.
DKK 99,40
(DKK 19,88 / stk.)
inkl. momsDKK 99,40
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x272889 175 x 70 x 37 mm 3 (Ø 5 mm), 2 (Ø 4 mm) 5 stk.
DKK 113,00
(DKK 22,60 / stk.)
inkl. momsDKK 113,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x272827 240 x 80 x 46 mm 3 (Ø 6 mm), 2 (Ø 4 mm) 5 stk.
DKK 225,00
(DKK 45,00 / stk.)
inkl. momsDKK 225,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x272834 280 x 100 x 53 mm 3 (Ø 6 mm), 3 (Ø 5 mm) 5 stk.
DKK 283,00
(DKK 56,60 / stk.)
inkl. momsDKK 283,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x272841 330 x 100 x 53 mm 3 (Ø 6 mm), 3 (Ø 5 mm) 5 stk.
DKK 306,00
(DKK 61,20 / stk.)
inkl. momsDKK 306,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x272858 380 x 130 x 65 mm 3 (Ø 8 mm), 3 (Ø 5 mm) 5 stk.
DKK 550,00
(DKK 110,00 / stk.)
inkl. momsDKK 550,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x272865 480 x 130 x 65 mm 3 (Ø 8 mm), 3 (Ø 5 mm) 5 stk.
DKK 695,00
(DKK 139,00 / stk.)
inkl. momsDKK 695,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x272896 580 x 170 x 80 mm - 5 stk.
DKK 993,00
(DKK 198,60 / stk.)
inkl. momsDKK 993,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x272902 680 x 170 x 81 mm - 5 stk.
DKK 1.140,00
(DKK 228,00 / stk.)
inkl. momsDKK 1.140,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Konsol, Profil-konsol, Konsol alu, Konsol aluminium, Profil-konsol alu, Profil-konsol aluminium, L-profil-konsol, Konsol stål, Konsol L-profil, Konsol galvaniseret, 000154120Z Vormann, 000154175Z Vormann, 000154240Z Vormann, 000154280Z Vormann, 000154330Z Vormann, 000154380Z Vormann, 000154480Z Vormann, Vormann, Hyldeknægt, Tunglastkonsol, Tunglastbærer, Lastkonsol, Lastholder, Lastbærer, Hyldeknægt, Pladeholder