Klemmer til polyesterbånd - galvaniseret overflade - div. mål - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Klemme til polyesterbånd
Beskrivelse
  • Tilbehør til komplet system til omsnøring med polyesterbånd
Tekniske data
  • Klemme til polyesterbånd
  • med galvaniseret overflade
  • sikrer en stabil sammenholdning af kraftige polyesterbånd
  • egnet som tilbehør til det komplette system til omsnøring med polyesterbånd
Udførelse (4)
grænse udvælgelse
Klemmebredde
Antal pr. pakke
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 4030198174104
Udførelse
Klemmebredde13 mm
Antal pr. pakke1000 stk.
DKK 699,00
(DKK 0,70 / stk.)
inkl. momsDKK 699,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 4030198174111
Udførelse
Klemmebredde16 mm
Antal pr. pakke1000 stk.
DKK 813,00
(DKK 0,81 / stk.)
inkl. momsDKK 813,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4030198174128
Udførelse
Klemmebredde19 mm
Antal pr. pakke1000 stk.
DKK 997,00
(DKK 1,00 / stk.)
inkl. momsDKK 997,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 4030198174135
Udførelse
Klemmebredde25 mm
Antal pr. pakke500 stk.
DKK 1.380,00
(DKK 2,76 / stk.)
inkl. momsDKK 1.380,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: klemmer til polyesterbånd, pe-bånd klemmer, klemme kraftbånd, klemme polyesterbånd galvaniseret, klemme pe-bånd galvaniseret, klemme kraftbånd galvaniseret, klemme omsnøring, klemme omsnøringsapparat, manuel omsnøringsmaskine