Kalvesut Super - med krydshul - længde 100 til 125 mm - rød

Indsatsområde
  • Sutten Super er særdeles velegnet til kalvedrikkespande.
Beskrivelse
  • Kalvesutten har et krydshul.
Tekniske data
  • Længde - 100 til 125 mm
  • Farve - rød
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Længde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 890200000147
Udførelse
Længde100 mm
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 521,00
(DKK 10,42 / stk.)
inkl. momsDKK 521,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 890200001471
Udførelse
Længde125 mm
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 597,00
(DKK 11,94 / stk.)
inkl. momsDKK 597,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 890200001475
Udførelse
Længde100 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhed
DKK 57,40
(DKK 11,48 / stk.)
inkl. momsDKK 57,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 890200014710
Udførelse
Længde100 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 109,00
(DKK 10,90 / stk.)
inkl. momsDKK 109,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 890200014714
Udførelse
Længde125 mm
VE4 stk.
Produktsikkerhed
DKK 48,30
(DKK 12,08 / stk.)
inkl. momsDKK 48,30
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Kalvesut Super, Super kalvesut, Kalvesut Super, Sut, Kalvesut, Kalvesut, Sut Super, Super sut, albert kerbl