Kæde-nødled - stål - galvaniseret - selvbetjeningspakket eller i håndværkerpakning - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • Kæde-nødleddet er velegnet til brug i industri, håndværk og hobby.
Beskrivelse
  • Kæde-nødleddet fås selvbetjeningspakket eller i håndværkerpakning.
Tekniske data
  • Materiale - stål
  • Overflade - galvaniseret
  • Pris pr. emballageenhed
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
A
B
C
Emballageenhed
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. A B C Emballageenhed pris ex. moms
9067xx662864 17 mm 7 mm 3 mm 10 stk. (5 x 2 stk., selvbetjeningspakket)
DKK 50,70
(DKK 5,07 / stk.)
inkl. momsDKK 50,70
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx662871 19 mm 8 mm 4 mm 10 stk. (5 x 2 stk., selvbetjeningspakket)
DKK 64,50
(DKK 6,45 / stk.)
inkl. momsDKK 64,50
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx662888 25 mm 10 mm 5 mm 10 stk. (5 x 2 stk., selvbetjeningspakket)
DKK 35,60
(DKK 3,56 / stk.)
inkl. momsDKK 35,60
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx662895 29 mm 11 mm 6 mm 10 stk. (5 x 2 stk., selvbetjeningspakket)
DKK 72,30
(DKK 7,23 / stk.)
inkl. momsDKK 72,30
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx662901 37 mm 18 mm 8 mm 10 stk. (5 x 2 stk., selvbetjeningspakket)
DKK 152,00
(DKK 15,20 / stk.)
inkl. momsDKK 152,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Kæde-nødled, Nødled, Nødled galvaniseret, Kæde-nødled galvaniseret, Kæde-nødled, Kæde-nødled, 007900265AV Vormann, 007900266AV Vormann, 007900267AV Vormann, 007900268AV Vormann, 007900269AV Vormann, 007900265HP Vormann, 007900266HP Vormann, 007900268HP Vormann, Vormann, Forbindelsesled til kæder, Kæde-forbindelsesled