Kabelsko - ringformet, isoleret - Skrue-Ø 3-10 mm - pakke á 100/200 stk.

Indsatsområde
  • Kabelsko til crimp-sortimenter.
Beskrivelse
  • isoleret
Tekniske data
  • Skrue-Ø 3-10 mm
  • Pakke - 100/200 stk.
Udførelse (11)
grænse udvælgelse
Skrue-Ø
Kabel
Identifikationsfarve
AWG
Mængde
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Skrue-Ø Kabel Identifikationsfarve AWG Mængde pris ex. moms
95399799170 3 mm 0,5 - 1,0 mm² rød 20 - 17 200 stk.
DKK 181,00
(DKK 0,91 / stk.)
inkl. momsDKK 181,00
plus DKK 120,00 fragt
95399799171 4 mm 0,5 - 1,0 mm² rød 20 - 17 200 stk.
DKK 198,00
(DKK 0,99 / stk.)
inkl. momsDKK 198,00
plus DKK 120,00 fragt
95399799172 5 mm 0,5 - 1,0 mm² rød 20 - 17 200 stk.
DKK 210,00
(DKK 1,05 / stk.)
inkl. momsDKK 210,00
plus DKK 120,00 fragt
95399799173 4 mm 1,5 - 2,5 mm² blå 15 - 13 100 stk.
DKK 106,00
(DKK 1,06 / stk.)
inkl. momsDKK 106,00
plus DKK 120,00 fragt
95399799174 5 mm 1,5 - 2,5 mm² blå 15 - 13 100 stk.
DKK 124,00
(DKK 1,24 / stk.)
inkl. momsDKK 124,00
plus DKK 120,00 fragt
95399799175 6 mm 1,5 - 2,5 mm² blå 15 - 13 100 stk.
DKK 134,00
(DKK 1,34 / stk.)
inkl. momsDKK 134,00
plus DKK 120,00 fragt
95399799176 8 mm 1,5 - 2,5 mm² blå 15 - 13 100 stk.
DKK 160,00
(DKK 1,60 / stk.)
inkl. momsDKK 160,00
plus DKK 120,00 fragt
95399799177 5 mm 4,0 - 6,0 mm² gul 11 - 10 100 stk.
DKK 180,00
(DKK 1,80 / stk.)
inkl. momsDKK 180,00
plus DKK 120,00 fragt
95399799178 6 mm 4,0 - 6,0 mm² gul 11 - 10 100 stk.
DKK 178,00
(DKK 1,78 / stk.)
inkl. momsDKK 178,00
plus DKK 120,00 fragt
95399799179 8 mm 4,0 - 6,0 mm² gul 11 - 10 100 stk.
DKK 218,00
(DKK 2,18 / stk.)
inkl. momsDKK 218,00
plus DKK 120,00 fragt
95399799180 10 mm 4,0 - 6,0 mm² gul 11 - 10 100 stk.
DKK 310,00
(DKK 3,10 / stk.)
inkl. momsDKK 310,00
plus DKK 120,00 fragt
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: knipex, Kabelstik, Kabelsko, Kabelsko, Kabelsko til crimp-sortimenter