Justerbar vinkel - stål - præget - sendzimirforzinket - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • Den justerbare vinkel er velegnet til mange anvendelsesområder, f.eks. til variabel nedhængning af lofter inkl. kabelføring.
  • Den justerbare vinkel er også velegnet til montering af træ- og plastvinduer.
Beskrivelse
  • Alle størrelser kan kombineres med hinanden til forskellige anvendelsesformål.
  • Det er muligt at forbinde den lige og den vinklede udgave.
  • Ekstra stabilitet ved samlinger opnås gennem præget materiale.
Tekniske data
  • Materiale - stål
  • Overflade - sendzimirforzinket
  • Egenskaber - præget, kan kombineres til forskellige anvendelsesformål
  • Materialetykkelse - 1,5 mm
  • Pris pr. emballageenhed
Udførelse (6)
grænse udvælgelse
A
B
C
Antal skruer
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38245x252089
Udførelse
A50 mm
B70 mm
C30 mm
Antal skruer1 x M6, 2 x M8
VE150 stk.
Produktsikkerhed
DKK 444,00
(DKK 2,96 / stk.)
inkl. momsDKK 444,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x252072
Udførelse
A100 mm
B70 mm
C30 mm
Antal skruer4 x M6, 2 x M8
VE150 stk.
Produktsikkerhed
DKK 571,00
(DKK 3,81 / stk.)
inkl. momsDKK 571,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x252041
Udførelse
A130 mm
B70 mm
C30 mm
Antal skruer6 x M6, 2 x M8
VE150 stk.
Produktsikkerhed
DKK 666,00
(DKK 4,44 / stk.)
inkl. momsDKK 666,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x251815
Udførelse
A50 mm
B70 mm
C28 mm
Antal skruer1 x M6, 2 x M8
VE60 stk. (6 x 10 stk. i PROFI-PACK)
Produktsikkerhed
DKK 165,00
(DKK 2,75 / stk.)
inkl. momsDKK 165,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x251822
Udførelse
A100 mm
B70 mm
C28 mm
Antal skruer4 x M6, 2 x M8
VE60 stk. (6 x 10 stk. i PROFI-PACK)
Produktsikkerhed
DKK 216,00
(DKK 3,60 / stk.)
inkl. momsDKK 216,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x213202
Udførelse
A150 mm
B70 mm
C28 mm
Antal skruer7 x M6, 2 x M8
VE60 stk. (6 x 10 stk. i PROFI-PACK)
Produktsikkerhed
DKK 283,00
(DKK 4,72 / stk.)
inkl. momsDKK 283,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Vinkel, Vinkel Vormann, Vinkelbeslag, Vinkelbeslag, Justerbar vinkel, Justerbar vinkel Vormann, Justerbar vinkel forzinket, Justerbar vinkel, Justerbar vinkel sendzimirforzinket, Justerbar vinkel præget, 000276050Z Vormann, 000276100Z Vormann, 000276130Z Vormann, 00276050ZP Vormann, 000276100ZP Vormann, 000276150ZP Vormann, Vormann, justerbar vinkel, justerbar hjørnevinkel, justerbart hjørnebeslag