Hængsel - rullet - kantet - messing - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • Hængsel velegnet til brug i industri, håndværk og bolig.
Beskrivelse
  • Kantet
  • Messing
  • Rullet
Tekniske data
  • Med nittet messingstift
Udførelse (3)
grænse udvælgelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)
Antal skruer
Emballageenhed
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38240x0300120
Udførelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)40 x 40 x 0,9 mm
Antal skruer4 (Ø 2,5 mm)
Emballageenhed50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 973,00
(DKK 19,46 / stk.)
inkl. momsDKK 973,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x0300137
Udførelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)50 x 50 x 1,1 mm
Antal skruer6 (Ø 3 mm)
Emballageenhed20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 668,00
(DKK 33,40 / stk.)
inkl. momsDKK 668,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x0300144
Udførelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)60 x 60 x 1,3 mm
Antal skruer6 (Ø 3 mm)
Emballageenhed20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 1.050,00
(DKK 52,50 / stk.)
inkl. momsDKK 1.050,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Hængsel, Beslag, Beslag hængsel, Forbinder, Hængsel rullet, Hængsel kantet, Hængsel messing, Hængsel med messingstift, Hængsel med nittet stift, Hængsler, Hængsel sæt, Hængsel med skruer, 020503040 Vormann, 092061000 Vormann, 020503050 Vormann, 020503060 Vormann, Vormann, Dørhængsel, Hængsel, Dørhængsel