Hængsel - rullet - halvbredt - Rustfrit stål - pris pr. pakkeenhed

Indsatsområde
  • Hængsel egnet til brug i industri, håndværk og boligindretning.
Beskrivelse
  • Med nittet stift i rustfrit stål
Tekniske data
  • Materiale - Rustfrit stål, nr. 1.4301 DIN 17440
  • Pris pr. pakkeenhed
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Mål (A x B x tykkelse)
Skruehuller
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38240x020175
Udførelse
Mål (A x B x tykkelse)40 x 32 x 0,9 mm
Skruehuller4 (Ø 2,5 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 858,00
(DKK 17,16 / stk.)
inkl. momsDKK 858,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x020183
Udførelse
Mål (A x B x tykkelse)50 x 39 x 1 mm
Skruehuller6 (Ø 3 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 427,00
(DKK 21,35 / stk.)
inkl. momsDKK 427,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x020190
Udførelse
Mål (A x B x tykkelse)60 x 46 x 1,2 mm
Skruehuller6 (Ø 3 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 469,00
(DKK 23,45 / stk.)
inkl. momsDKK 469,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x020213
Udførelse
Mål (A x B x tykkelse)80 x 58 x 1,5 mm
Skruehuller6 (Ø 3,5 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 664,00
(DKK 33,20 / stk.)
inkl. momsDKK 664,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x020220
Udførelse
Mål (A x B x tykkelse)100 x 72 x 1,5 mm
Skruehuller8 (Ø 4,0 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 770,00
(DKK 38,50 / stk.)
inkl. momsDKK 770,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Hængsel, Beslag, Beslag hængsel, Forbinder, Hængsel rullet, Hængsel smalt, Hængsel galvaniseret, Hængsel rustfrit, Hængsel rustfrit stål, Hængsel med messingstift, Hængsel med stift i rustfrit stål, Hængsel med nittet stift, Hængsel DIN 17440, Hængsel 1.4301, Hængsler, Hængselsæt, Hængsel med skruer, 010502040 Vormann, 010502050 Vormann, 010502060 Vormann, 010502080 Vormann, 010502100 Vormann, Dørhængsel, Hængsel, Dørhængsel