Udførelse (24)
grænse udvælgelse
udførelse
Nøglebredde
Hovedbredde x højde
Målestok
Varenr.: 943001200000
Udførelse
| udførelse | 012000 |
| Nøglebredde | 3,2 mm |
| Hovedbredde x højde | 9,2 x 2,8 mm |
| Målestok | 27 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001200500
Udførelse
| udførelse | 012005 |
| Nøglebredde | 4 mm |
| Hovedbredde x højde | 11,8 x 3,2 mm |
| Målestok | 27 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001201001
Udførelse
| udførelse | 012010 |
| Nøglebredde | 5 mm |
| Hovedbredde x højde | 13,2 x 3,6 mm |
| Målestok | 27 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001201500
Udførelse
| udførelse | 012015 |
| Nøglebredde | 5,5 mm |
| Hovedbredde x højde | 13,2 x 3,6 mm |
| Målestok | 27 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001202000
Udførelse
| udførelse | 012020 |
| Nøglebredde | 6 mm |
| Hovedbredde x højde | 16,2 x 3,6 mm |
| Målestok | 27 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001202500
Udførelse
| udførelse | 012025 |
| Nøglebredde | 7 mm |
| Hovedbredde x højde | 17,5 x 3,6 mm |
| Målestok | 27 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001203000
Udførelse
| udførelse | 012030 |
| Nøglebredde | 8 mm |
| Hovedbredde x højde | 19,8x3,8mm |
| Målestok | 27 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001203500
Udførelse
| udførelse | 012035 |
| Nøglebredde | 9 mm |
| Hovedbredde x højde | 21,5x4 mm |
| Målestok | 27 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001204000
Udførelse
| udførelse | 012040 |
| Nøglebredde | 10 mm |
| Hovedbredde x højde | 23x4,2 mm |
| Målestok | 27 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001204500
Udførelse
| udførelse | 012045 |
| Nøglebredde | 11 mm |
| Hovedbredde x højde | 26x4,5 mm |
| Målestok | 38 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001205000
Udførelse
| udførelse | 012050 |
| Nøglebredde | 12 mm |
| Hovedbredde x højde | 27,5 x 4,8 mm |
| Målestok | 38 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001205500
Udførelse
| udførelse | 012055 |
| Nøglebredde | 13 mm |
| Hovedbredde x højde | 30x5 mm |
| Målestok | 38 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001206000
Udførelse
| udførelse | 012060 |
| Nøglebredde | 14 mm |
| Hovedbredde x højde | 31,8 x 5,2 mm |
| Målestok | 38 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001206500
Udførelse
| udførelse | 012065 |
| Nøglebredde | 15 mm |
| Hovedbredde x højde | 34x5,5 mm |
| Målestok | 38 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001207000
Udførelse
| udførelse | 012070 |
| Nøglebredde | 16 mm |
| Hovedbredde x højde | 35x5,8 mm |
| Målestok | 38 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001207500
Udførelse
| udførelse | 012075 |
| Nøglebredde | 17 mm |
| Hovedbredde x højde | 38x6 mm |
| Målestok | 38 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001208000
Udførelse
| udførelse | 012080 |
| Nøglebredde | 18 mm |
| Hovedbredde x højde | 40x6,2 mm |
| Målestok | 38 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001208500
Udførelse
| udførelse | 012085 |
| Nøglebredde | 19 mm |
| Hovedbredde x højde | 42x6,5 mm |
| Målestok | 38 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001209001
Udførelse
| udførelse | 012090 |
| Nøglebredde | 20 mm |
| Hovedbredde x højde | 44,2x6,8mm |
| Målestok | 51 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001209500
Udførelse
| udførelse | 012095 |
| Nøglebredde | 21 mm |
| Hovedbredde x højde | 45,5x7 mm |
| Målestok | 51 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001210000
Udførelse
| udførelse | 012100 |
| Nøglebredde | 22 mm |
| Hovedbredde x højde | 48x7,2 mm |
| Målestok | 51 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001210500
Udførelse
| udførelse | 012105 |
| Nøglebredde | 23 mm |
| Hovedbredde x højde | 49,5 x 7,6 mm |
| Målestok | 51 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001211000
Udførelse
| udførelse | 012110 |
| Nøglebredde | 24 mm |
| Hovedbredde x højde | 52,5x8 mm |
| Målestok | 51 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 943001211500
Udførelse
| udførelse | 012115 |
| Nøglebredde | 25 mm |
| Hovedbredde x højde | 54,5 x 8,2 mm |
| Målestok | 51 mm |
Leveringstid: 7-10 hverdage
Dette produkt er tilbehør til...
Bedømmelser
Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
Alternative varenumre:
noinc