Fladsmørenippel - Type M - iht. DIN 3404

Indsatsområde
  • Smørenippel smørenippel
Beskrivelse
  • Udførelse
  • M8 x 1 - NV 17 / M10 x 1 - NV 17 / R 1/8" - NV 17 / R 1/4" NV 17 / M8 x 1 - NV 11 / M10 x 1 - NV 11
Tekniske data
  • iht. DIN 3404
  • Hoved-Ø - 10 mm - 16 mm
Udførelse (13)
grænse udvælgelse
Gevind
Nøglevidde
Hoved-Ø
Pakkestørrelse
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 808203284015
Udførelse
GevindM 10x1
NøgleviddeSW 17
Hoved-ØØ 16 mm
Pakkestørrelse50 stk.
DKK 527,00
(DKK 10,54 / stk.)
inkl. momsDKK 527,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 808203284022
Udførelse
GevindM 10x1
NøgleviddeSW 17
Hoved-ØØ 16 mm
Pakkestørrelse500 stk.
DKK 4.340,00
(DKK 8,68 / stk.)
inkl. momsDKK 4.340,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 808203284053
Udførelse
GevindM 10x1
NøgleviddeSW 11
Hoved-ØØ 10 mm
Pakkestørrelse100 stk.
DKK 806,00
(DKK 8,06 / stk.)
inkl. momsDKK 806,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 808203284060
Udførelse
GevindM 10x1
NøgleviddeSW 11
Hoved-ØØ 10 mm
Pakkestørrelse500 stk.
DKK 3.330,00
(DKK 6,66 / stk.)
inkl. momsDKK 3.330,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 808203284404
Udførelse
GevindR 1/4"
NøgleviddeSW 17
Hoved-ØØ 16 mm
Pakkestørrelse50 stk.
DKK 541,00
(DKK 10,82 / stk.)
inkl. momsDKK 541,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 808203284411
Udførelse
GevindR 1/4"
NøgleviddeSW 17
Hoved-ØØ 16 mm
Pakkestørrelse500 stk.
DKK 4.340,00
(DKK 8,68 / stk.)
inkl. momsDKK 4.340,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 808203284817
Udførelse
GevindM 8x1
NøgleviddeSW 17
Hoved-ØØ 16 mm
Pakkestørrelse50 stk.
DKK 527,00
(DKK 10,54 / stk.)
inkl. momsDKK 527,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 808203284824
Udførelse
GevindM 8x1
NøgleviddeSW 17
Hoved-ØØ 16 mm
Pakkestørrelse500 stk.
DKK 4.340,00
(DKK 8,68 / stk.)
inkl. momsDKK 4.340,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 808203284831
Udførelse
GevindR 1/8"
NøgleviddeSW 17
Hoved-ØØ 16 mm
Pakkestørrelse50 stk.
DKK 551,00
(DKK 11,02 / stk.)
inkl. momsDKK 551,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 808203284848
Udførelse
GevindR 1/8"
NøgleviddeSW 17
Hoved-ØØ 16 mm
Pakkestørrelse500 stk.
DKK 4.340,00
(DKK 8,68 / stk.)
inkl. momsDKK 4.340,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 808203284855
Udførelse
GevindM 8x1
NøgleviddeSW 11
Hoved-ØØ 10 mm
Pakkestørrelse100 stk.
DKK 794,00
(DKK 7,94 / stk.)
inkl. momsDKK 794,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 808203284856
Udførelse
Gevind1/8"
NøgleviddeSW 11
Hoved-ØØ 10 mm
Pakkestørrelse1 stk.
DKK 13,80
inkl. momsDKK 13,80
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 808203284862
Udførelse
GevindM 8x1
NøgleviddeSW 11
Hoved-ØØ 10 mm
Pakkestørrelse500 stk.
DKK 13.100,00
(DKK 26,20 / stk.)
inkl. momsDKK 13.100,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: smørenippel, fladsmørenippel, fladsmørenippel, fladsmørenippel, hyd