Flad pensel LasurTOP - Polyester-kinesiske børster-mix - Bredde 30 til 100 mm - Børstelængde 50 til 73 mm - Pakning à 3 og 6 stk. - Pris pr. pakning

Indsatsområde
  • Den flade pensel LasurTOP er velegnet til almindelige male- og lakeringsopgaver.
Beskrivelse
  • Den flade pensel LasurTOP er ideel til tyndtflydende materialer. Penslen er udstyret med en rustfri bøjle og et ubehandlet træskaft.
Tekniske data
  • Materiale - Polyester-kinesiske børster-mix
  • Bredde - 30 til 100 mm
  • Tykkelse - 17 til 24 mm
  • Børstelængde - 50 til 73 mm
  • Pakning - 3 og 6 stk.
  • Pris pr. pakning
stork
Udførelse (6)
grænse udvælgelse
Bredde
Tykkelse
Børstelængde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 106273103050
Udførelse
Bredde30 mm
Tykkelse17 mm
Børstelængde50 mm
VE6 stk.
Produktsikkerhed
DKK 445,00
(DKK 74,17 / stk.)
inkl. momsDKK 445,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 106273104055
Udførelse
Bredde40 mm
Tykkelse19 mm
Børstelængde55 mm
VE6 stk.
Produktsikkerhed
DKK 523,00
(DKK 87,17 / stk.)
inkl. momsDKK 523,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 106273105062
Udførelse
Bredde50 mm
Tykkelse20 mm
Børstelængde62 mm
VE6 stk.
Produktsikkerhed
DKK 645,00
(DKK 107,50 / stk.)
inkl. momsDKK 645,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 106273106068
Udførelse
Bredde60 mm
Tykkelse22 mm
Børstelængde68 mm
VE6 stk.
Produktsikkerhed
DKK 781,00
(DKK 130,17 / stk.)
inkl. momsDKK 781,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 106273108068
Udførelse
Bredde80 mm
Tykkelse23 mm
Børstelængde68 mm
VE6 stk.
Produktsikkerhed
DKK 1.040,00
(DKK 173,33 / stk.)
inkl. momsDKK 1.040,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 106273110073
Udførelse
Bredde100 mm
Tykkelse24 mm
Børstelængde73 mm
VE3 stk.
Produktsikkerhed
DKK 1.390,00
(DKK 463,33 / stk.)
inkl. momsDKK 1.390,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Storch, Flad pensel, Flad pensel, Pensel, silvertip, storch, Polyesterfiberpensel, Polyesterpensel, pensel