Fil - PFERD - halvrund, med tange - længde 100 til 250 mm - schweizerhug 00 til 4 - pakning 12 stk. pris pr. pakning

Indsatsområde
  • Tangefile bruges til bearbejdning af fine emner.
Beskrivelse
  • Tangefile er små og praktiske file, der er særligt velegnede til brug på fine komponenter. Filene kan anvendes til afgratning, flade- og kantbearbejdning samt finslibning.
Tekniske data
  • Længde - 100 til 250 mm
  • Schweizerhug - 00 til 4
  • Tværsnit - 12-3,5 mm til 25-7 mm
  • Udførelse - halvrund
  • Pakning - 12 stk.
  • Pris pr. pakning
Udførelse (19)
grænse udvælgelse
Betegnelse
Længde
Schweizerhug
Tværsnit
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Betegnelse Længde Schweizerhug Tværsnit VE pris ex. moms
659211937101 835 100 100 mm 00 12 - 3,5 mm 12 stk.
DKK 2.240,00
(DKK 186,67 / stk.)
inkl. momsDKK 2.240,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
659211937102 835 100 100 mm 0 12 - 3,5 mm 12 stk.
DKK 2.310,00
(DKK 192,50 / stk.)
inkl. momsDKK 2.310,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
659211930713 835 100 100 mm 1 12 - 3,5 mm 12 stk.
DKK 2.480,00
(DKK 206,67 / stk.)
inkl. momsDKK 2.480,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
659211937104 835 100 100 mm 2 12 - 3,5 mm 12 stk.
DKK 2.560,00
(DKK 213,33 / stk.)
inkl. momsDKK 2.560,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
659211937151 835 150 150 mm 00 16 - 4,5 mm 12 stk.
DKK 2.600,00
(DKK 216,67 / stk.)
inkl. momsDKK 2.600,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
659211937152 835 150 150 mm 0 16 - 4,5 mm 12 stk.
DKK 2.730,00
(DKK 227,50 / stk.)
inkl. momsDKK 2.730,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
659211937106 835 100 100 mm 4 12 - 3,5 mm 12 stk.
DKK 2.800,00
(DKK 233,33 / stk.)
inkl. momsDKK 2.800,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
659219307153 835 150 150 mm 1 16 - 4,5 mm 12 stk.
DKK 2.860,00
(DKK 238,33 / stk.)
inkl. momsDKK 2.860,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
659219307154 835 150 150 mm 2 16 - 4,5 mm 12 stk.
DKK 2.990,00
(DKK 249,17 / stk.)
inkl. momsDKK 2.990,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
659219307155 835 150 150 mm 3 16 - 4,5 mm 12 stk.
DKK 3.110,00
(DKK 259,17 / stk.)
inkl. momsDKK 3.110,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
659211930721 835 200 200 mm 00 21 - 6 mm 12 stk.
DKK 3.470,00
(DKK 289,17 / stk.)
inkl. momsDKK 3.470,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
659211937202 835 200 200 mm 0 21 - 6 mm 12 stk.
DKK 3.610,00
(DKK 300,83 / stk.)
inkl. momsDKK 3.610,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
659211937156 835 150 150 mm 4 16 - 4,5 mm 12 stk.
DKK 3.640,00
(DKK 303,33 / stk.)
inkl. momsDKK 3.640,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
659211937203 835 200 200 mm 1 21 - 6 mm 12 stk.
DKK 3.800,00
(DKK 316,67 / stk.)
inkl. momsDKK 3.800,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
659211937204 835 200 200 mm 2 21 - 6 mm 12 stk.
DKK 3.980,00
(DKK 331,67 / stk.)
inkl. momsDKK 3.980,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
659211937251 835 250 250 mm 00 25 - 7 mm 12 stk.
DKK 4.030,00
(DKK 335,83 / stk.)
inkl. momsDKK 4.030,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
659219307205 835 200 200 mm 3 21 - 6 mm 12 stk.
DKK 4.140,00
(DKK 345,00 / stk.)
inkl. momsDKK 4.140,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
659219307252 835 250 250 mm 0 25 - 7 mm 12 stk.
DKK 4.240,00
(DKK 353,33 / stk.)
inkl. momsDKK 4.240,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
659219307253 835 250 250 mm 1 25 - 7 mm 12 stk.
DKK 4.410,00
(DKK 367,50 / stk.)
inkl. momsDKK 4.410,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
Tilbehør til denne artikel
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Fil, File, Fil, File, Tangefil, Tangefile, Tange-fil, Tange-file, Tange fil, Tange file, Tangefil, Tangefile, Tange-fil, Tange-file, Tange fil, Tange file, PFERD tangefil, PFERD tangefile, Schweizerhug, Fil med schweizerhug, Præcisionsfil, Præcisionsfile, Præcisions-fil, Præcisions fil, Præcisionsfil, PFERD præcisionsfil, PFERD præcisionsfil, Værktøjsfremstilling, Opspændingsfremstilling, Maskinbyggeri, file, file, halvrund fil, halvrund fil, halvrund, halvrund, halvrund tangefil, halvrund fil, Tangefil halvrund