Fiberbånd NBF 800 - til rustfrit stål, slibemaskiner - Korund - Længde 330 til 800 mm - Pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Fiberbånd specielt til overfladebehandling af rustfrit stål
Beskrivelse
  • Meget lang levetid
  • Lav tilstopning
  • Høj kantstabilitet
  • Rivfast båndsamling
Tekniske data
  • Binding - Kunstharpiks
  • Korntype - Korund
  • Bredde - 6 til 50 mm
  • Længde - 330 til 800 mm
Udførelse (28)
grænse udvælgelse
Dimensioner (BxL)
Finhedsgrad
Farve
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 658214040652
Udførelse
Dimensioner (BxL)6 x 520 mm
FinhedsgradMedium
FarveRødbrun
VE10 stk.
DKK 274,00
(DKK 27,40 / stk.)
inkl. momsDKK 274,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658212060652
Udførelse
Dimensioner (BxL)6 x 520 mm
FinhedsgradMeget fin
FarveBlå
VE10 stk.
DKK 274,00
(DKK 27,40 / stk.)
inkl. momsDKK 274,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658215090953
Udførelse
Dimensioner (BxL)9 x 533 mm
FinhedsgradGrov
FarveBrun
VE10 stk.
DKK 321,00
(DKK 32,10 / stk.)
inkl. momsDKK 321,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658214040953
Udførelse
Dimensioner (BxL)9 x 533 mm
FinhedsgradMedium
FarveRødbrun
VE10 stk.
DKK 274,00
(DKK 27,40 / stk.)
inkl. momsDKK 274,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658212060953
Udførelse
Dimensioner (BxL)9 x 533 mm
FinhedsgradMeget fin
FarveBlå
VE10 stk.
DKK 274,00
(DKK 27,40 / stk.)
inkl. momsDKK 274,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658215091033
Udførelse
Dimensioner (BxL)10 x 330 mm
FinhedsgradGrov
FarveBrun
VE10 stk.
DKK 239,00
(DKK 23,90 / stk.)
inkl. momsDKK 239,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658214041033
Udførelse
Dimensioner (BxL)10 x 330 mm
FinhedsgradMedium
FarveRødbrun
VE10 stk.
DKK 250,00
(DKK 25,00 / stk.)
inkl. momsDKK 250,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658212061033
Udførelse
Dimensioner (BxL)10 x 330 mm
FinhedsgradMeget fin
FarveBlå
VE10 stk.
DKK 250,00
(DKK 25,00 / stk.)
inkl. momsDKK 250,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658215091252
Udførelse
Dimensioner (BxL)12 x 520 mm
FinhedsgradGrov
FarveBrun
VE10 stk.
DKK 330,00
(DKK 33,00 / stk.)
inkl. momsDKK 330,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658214041252
Udførelse
Dimensioner (BxL)12 x 520 mm
FinhedsgradMedium
FarveRødbrun
VE10 stk.
DKK 271,00
(DKK 27,10 / stk.)
inkl. momsDKK 271,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658212061252
Udførelse
Dimensioner (BxL)12 x 520 mm
FinhedsgradMeget fin
FarveBlå
VE10 stk.
DKK 271,00
(DKK 27,10 / stk.)
inkl. momsDKK 271,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658214041253
Udførelse
Dimensioner (BxL)12 x 533 mm
FinhedsgradMedium
FarveRødbrun
VE10 stk.
DKK 274,00
(DKK 27,40 / stk.)
inkl. momsDKK 274,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658215091345
Udførelse
Dimensioner (BxL)13 x 457 mm
FinhedsgradGrov
FarveBrun
VE10 stk.
DKK 319,00
(DKK 31,90 / stk.)
inkl. momsDKK 319,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658214041345
Udførelse
Dimensioner (BxL)13 x 457 mm
FinhedsgradMedium
FarveRødbrun
VE10 stk.
DKK 316,00
(DKK 31,60 / stk.)
inkl. momsDKK 316,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 658212061345
Udførelse
Dimensioner (BxL)13 x 457 mm
FinhedsgradMeget fin
FarveBlå
VE10 stk.
DKK 262,00
(DKK 26,20 / stk.)
inkl. momsDKK 262,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658214041361
Udførelse
Dimensioner (BxL)13 x 610 mm
FinhedsgradMedium
FarveRødbrun
VE10 stk.
DKK 318,00
(DKK 31,80 / stk.)
inkl. momsDKK 318,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658212061361
Udførelse
Dimensioner (BxL)13 x 610 mm
FinhedsgradMeget fin
FarveBlå
VE10 stk.
DKK 318,00
(DKK 31,80 / stk.)
inkl. momsDKK 318,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658215092052
Udførelse
Dimensioner (BxL)20 x 520 mm
FinhedsgradGrov
FarveBrun
VE10 stk.
DKK 488,00
(DKK 48,80 / stk.)
inkl. momsDKK 488,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658214042052
Udførelse
Dimensioner (BxL)20 x 520 mm
FinhedsgradMedium
FarveRødbrun
VE10 stk.
DKK 389,00
(DKK 38,90 / stk.)
inkl. momsDKK 389,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658212062052
Udførelse
Dimensioner (BxL)20 x 520 mm
FinhedsgradMeget fin
FarveBlå
VE10 stk.
DKK 389,00
(DKK 38,90 / stk.)
inkl. momsDKK 389,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658215093053
Udførelse
Dimensioner (BxL)30 x 533 mm
FinhedsgradGrov
FarveBrun
VE5 stk.
DKK 374,00
(DKK 74,80 / stk.)
inkl. momsDKK 374,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658214043053
Udførelse
Dimensioner (BxL)30 x 533 mm
FinhedsgradMedium
FarveRødbrun
VE5 stk.
DKK 359,00
(DKK 71,80 / stk.)
inkl. momsDKK 359,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 658212063053
Udførelse
Dimensioner (BxL)30 x 533 mm
FinhedsgradMeget fin
FarveBlå
VE5 stk.
DKK 359,00
(DKK 71,80 / stk.)
inkl. momsDKK 359,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658214043061
Udførelse
Dimensioner (BxL)30 x 610 mm
FinhedsgradMedium
FarveRødbrun
VE5 stk.
DKK 398,00
(DKK 79,60 / stk.)
inkl. momsDKK 398,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 658214044061
Udførelse
Dimensioner (BxL)40 x 618 mm
FinhedsgradMedium
FarveRødbrun
VE5 stk.
DKK 422,00
(DKK 84,40 / stk.)
inkl. momsDKK 422,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658212064061
Udførelse
Dimensioner (BxL)40 x 618 mm
FinhedsgradMeget fin
FarveBlå
VE5 stk.
DKK 422,00
(DKK 84,40 / stk.)
inkl. momsDKK 422,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658214044082
Udførelse
Dimensioner (BxL)40 x 820 mm
FinhedsgradMedium
FarveRødbrun
VE5 stk.
DKK 538,00
(DKK 107,60 / stk.)
inkl. momsDKK 538,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 658212064082
Udførelse
Dimensioner (BxL)40 x 820 mm
FinhedsgradMeget fin
FarveBlå
VE5 stk.
DKK 538,00
(DKK 107,60 / stk.)
inkl. momsDKK 538,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Slibemidler, klingspor, rulle, ruller, rullevarer, sliberulle, sliberuller